Superkrávy v ohrožení

Superkrávy v ohrožení https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368063/bmid_superkravy-v-ohrozeni-vpB-368063.jpg 4 18 9

Superkrávy série

< 3. díl

Být jiný není žádná sranda. A co teprve když dojde na lásku? Od chvíle, kdy se superkrávy nemožně ztrapnily a Anne Bea se vyhrabala z nejnižší ligy, uběhly čtyři měsíce. Její třinácté narozeniny se blíží mílovými kroky, ale ještě předtím pojede celá sedmička na školu v přírodě — do opuštěného hotelu vysoko v horách. Na tenhle výlet Anne Bea nikdy nezapomene. Kdo má na svědomí nepříjemné zvuky linoucí se ze sklepa? A je možné být zamilovaná do dvou kluků zároveň? Třetí díl norské bestsellerové série o sympatické albínce s nezaměnitelným smyslem pro humor. Neuvěřitelné se stane skutečností! O Anne Beu se zajímají hned dva kluci!... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , Host

Det spøker for superbitchene , 2016

knihomolkarozi
31.10.2022

Upřímně, na tuhle knihu mám jednu zásadní vzpomínku z doby, kdy mi bylo deset a četla jsem ji poprvé a zatím naposledy. Jak ležím v posteli, bojím se zhasnout světlo a umírám strachem z příběhu o vražedné chůvě a klukovi, který zemřel, aby zachránil svou sestru. Tohle je jedna z mála věcí, které si z knížky dodnes pamatuju, i přesto, že bych tu mohla vypíchnout mnoho lepších i zajímavějších věcí. :)

veveropysk
19.07.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila i když to není zrovna můj oblíbený žánr.

Alice146
09.07.2020 4 z 5

Za mě tento díl nejlepší z celé trilogie. Napínavé.

Pamima
14.08.2019 5 z 5

Celá tato série je velmi zdařilá a povedená. Všechny tři díly jsem přečetla jedním dechem a nechce se mi věřit, že už je konec. Líbí se neukončené závěry. Každý si vymyslí, co se mu líbí. Jedině doporučuji, ačkoliv pravděpodobně nejsem věkem spádová kategorie čtenářů.

Fazulajda
29.10.2018 3 z 5

Když jsem to četla, přemýšlela jsem, proč mi to přijde horší, než předchozí dva díly. Je ta kniha horší? Není. Tahle série stále patří a navždy bude patřit mezi mé srdcovky, ale pokud vyjde ještě někdy nějaký díl, asi ho nebudu číst úplně kvůli tomu, že by mě zaujal, jako spíš kvůli dočtení série. Můžu doporučit pro čtenáře ve věku mezi osmi až deseti lety.

Eliška12
22.10.2018 3 z 5

Krásné , ale bohužel ne nejkrásnější .
Život Anne Bey se o dost víc zlepšil , ale v tomto knize se zlepší ještě víc :) Knihu mi doporučila kamarádka a souhlasím , že je velmi dobrá . Ten horor ale stojí za to , bála jsem se i když jsem šla v noci na záchod :) Konečně má Anne Bea taky něco jako ostatní a proto doufám , že jí to vydrží opravdu dlouho . Chci další díl , proto doufám , že bude , protože jestli ne , tak jedu hned do Norska :)

Verča16
24.09.2018 4 z 5

Sérii superkravy jsem četla celou a musím říct že 3 díl nejlepší ostatní byli taky dobrý ale něco to mu chybělo a 3 díl byl dokonalý to o tom hororu bylo boží do knížky jsem se tolik vžila že jsem se i bála!!! Doporučuji a to moc!

Janulka10
27.05.2018 4 z 5

Docela dobrý . Elišo , kde pořád jsi ?

K.Lara
18.04.2018

Opět dokonalá :). Sice nejsem cílová skupina, ale sérii zbožňuji

A. Audhild Solberg
norská, 1975
2016  82%Válka proti superkrávám
2017  83%Superkrávy a moře trapasů
2018  82%Superkrávy v ohrožení

Kniha Superkrávy v ohrožení je v