Stvoření

Zvonící cedry Ruska, kniha čtvrtá.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28482/stvoreni-28482.jpg 4.730

Zvonící cedry Ruska (4.)

Сотворение (1999)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:

Gizminek
30.03.2017

Nádherné, tak moc doufám, že se Anastasiiny předpovědi a vize jednoho vyplní a na Zemi bude život podle jejího scénáře. Výchova dětí k lásce, učení se podle hvězd, soužití s přírodou a souznění s Bohem. Vymaníme se z touhy po materiálnu a penězích a budeme žít volně v přírodě bez okov sociálních pravidel a byrokracie. Nyní stále více a více lidí užívá antidepresiva, vytvořili jsme si vlastní otroctví, ze kterého zdánlivě není cesty ven. Pokud bychom ale na chvíli připustili, že je jiná cesta, než ta na kterou jsme nastoupili, a snažili se jí krok po kroku následovat, tak jednoho dne může být naše planeta opět zelená, plná lásky, soucitu a pozitivní božské energie. Slova v závěru knihy, jsou jedny z nejkrásnějších, která jsem kdy četla:
"V žádné galaxii neexistuje struna, která by byla schopna vydat lepší zvuk, než je zvuk lidské duše."
Amen!

Anna 13
08.02.2016

Jak žalostné je vidět číslo 24. 24 čtenářů z celé Databáze přečetlo tuto knihu. Jen dvacet čtyři. A jen jeden komentář...

Před touto knihou jsem přečetla všechny předešlé knihy o Anastasii. O ženě, která je pro mne tou největší inspirací a nepřestanu toužit po jejím životě. Všechny tyto knihy mne nesmírně obohatily, změnily mé srdce a má duše to vše přijmula, tak přirozeně a snadno. Něco z Anastasie už v ní bylo ještě před tím, než o Anastasii vůbec věděla.

Tato kniha byla neuvěřitelná... Kéž by ji přečetlo více lidí a uvědomilo si podstatu Života, poznalo konečně Boha, uchopilo svůj život s Láskou, Pravdou a Štěstím... Moc bych si to přála...

Pociťte to...

DivnýJanko
23.10.2015

nuž kto vie, ten vie. a je mi príjemne na duši z toho, že občas sa to Vedenie dostane aj do knihy v širšom rozsahu, ako len jedna dve vety. a toto je presne prípad takýchto kníh, alebo inak, ak duchovná knižnica, tak by mala obsahovať vo svojom brušku také výživné a slnečné vitamíny ako knihy o Anastasii. Sláva jej.