Stůj při mně

Stůj při mně https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207407/mid_stuj-pri-mne-JLk-207407.jpg 4 141 47

Život Eilidh Lawsonové se právě obrátil vzhůru nohama. Její manželství je v koncích a přišla o dlouho vytoužené dítě. Je duševně i fyzicky vyčerpaná a neví, co dělat. Jako by ji však něco zvláštního nutilo vrátit se do Glen Avich, malé vesničky ve skotském středohoří, kde její rodina žije po generace. Tady potkává svého nejlepšího kamaráda z dětství Jamieho McAnenu, který sám vychovává dceru. Po smrti své matky Elizabeth se Jamie smířil s tím, že budou dál rodina jen ve dvou, uzavřel se do sebe a zasvětil život dceři Maisie. Nikdo však netuší, že to byla právě Elizabeth, kdo přivolal Eilidh zpátky do Glen Avich. Přestože je už tři roky po smrti, nedokázala ztraceného a osamělého syna opustit. Teď se snaží nenápadně dopomoci tomu, aby se Jamie s Eilidh znovu sblížili. Ti se však oba bojí opakování minulosti a Elizabetin vliv má své hranice.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Host

Watch Over Me , 2013

AnetK
14.03.2015 4 z 5

I když je to pro mě trochu nezvyklý žánr, tak je to opravdu krásný příběh, který dojme, tolik nepodobný dnes hojně vydávaným kýčovitým románům.

evasamankova
23.01.2015 4 z 5

Krásný, milý a dojemný příběh, z něhož dýchá veliká vlídnost a jemnost. Přestože jde o příběh lásky, autorka ani krůčkem nezabrousila do klišé či přeslazenosti. Moc se mi líbilo.

JanaDor
10.01.2015 5 z 5

Nádhera. Tady není ani o čem psát. Prostě krásný román. Takže jdu spát.
No jo, kecám, musím vám přeci říct, jak moc se mi to líbilo. Připravte se na pozitivní a opěvující sdělení o této úžasné novince. A ne, abyste toho čtení teď nechali. Je potřeba vstřebávat z okolí i hezké věci. Po dlouhé době normální román bez sexu, plný emocí ženám tak blízkých, odehrávají se ve Skotsku. Chlapy to asi bavit nebude, takže prominou, že je opomíjím.
Holky, pokud milujete zamilované romány, ale nemáte rády slaďáky, tak je to přímo pro vás.
Všechny postavy mi byly moc sympatické. Kniha mě pohltila na jeden večer a nedala mi pokoj, dokud jsem ji nepřečetla. Vřele, milionkrát vřele ji doporučuji. Velmi povedený zamilovaný román.

Pihtipudas
06.01.2015 3 z 5

Čtivá lovestory zabalená do úžasného prostředí skotské přírody. Nic víc, nic míň. Potěší všechny, kdo si chtějí u čtení odpočinout (i když téma není úplně lehké) a užít trochu romantiky.

kneslova
29.12.2014 4 z 5

Taková nesentimentální skotská balada, dobře se čte, pěkný příběh

Neri
29.12.2014 5 z 5

Jemná a něžná - první slova, která mě napadají, když chci velmi zjednodušeně vylíčit své pocity z knihy Stůj při mně. Příběh o lásce, ztrátách, hledání a opravdovém štěstí. Laskavé pohlazení na duši, dojemné a vřelé.

AnikaRodriguez
14.12.2014 5 z 5

Nemám na to co říct! Opravdu překrásná, čtivá a napínavá kniha. Vůbec bych neřekla, že jde o román, protože na román bych čekala o hodně více romantiky a možná to, že jí tam tolik nebylo, mě nutilo jí číst dál a dál... jsem překvapená tím hezkým příběhem. Mohu jen doporučit!:)

pro ženy Skotsko

Autorovy knížky