Stromy

Kapesní atlas - praktická příručka k určování evropských jehličnatých a listnatých stromů sestavená Gregorem Aasem, fotografie Andreas Riedmiller, z němčiny přeložila Věra Strádalová.

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63979/stromy-MBg-63979.jpg 57
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Slovart (SK)

Bäume

Kniha Stromy

JLČ
27.07.2017

Vynikají z hlediska praktičnosti, ideální na cesty pro začátečníky. I když zdaleka ne úplné. Ale inteligentně uspořádané. Doporučuji!

Azizi
15.06.2011

Pekná, vďaka skvelému systému mimoriadne prehľadná, informatívne hodnotná a obsiahla knižka malého formátu veľmi vhodná na ľahké a rýchle určovanie stromov (ako malá som sa tak zabávala pri tvorbe listového herbáru). Kvalitný lesklý papier s množstvom krásnych fotografií.

nightlybird
01.03.2011

V témže roce (1997) vydal Slovart dvě identická vydání - jedno ve slovenštině, druhé v češtině. Kdo se zajímá o dendrologii bude knihou plnou barevných fotografií určitě potěšen, výhodou je i opravdu kapesní formát (nikoliv však kolibří). Nejsem expertem přes stromy, skutečnost, že kniha vyšla celkem ve 4 vydáních nasvědčuje tomu,že jde o kvalitní publikaci o kterou byl mezi milovníky přírody i odborníky značný zájem.

stromy

Autor knihy