Stromy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kapesní atlas - praktická příručka k určování evropských jehličnatých a listnatých stromů sestavená Gregorem Aasem, fotografie Andreas Riedmiller, z němčiny přeložila Věra Strádalová.

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63979/stromy-MBg-63979.jpg 57
Žánr
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Slovart (SK)
Orig. název

Bäume

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Stromy

Přidat komentář
JLČ
27.07.2017

Vynikají z hlediska praktičnosti, ideální na cesty pro začátečníky. I když zdaleka ne úplné. Ale inteligentně uspořádané. Doporučuji!

Azizi
15.06.2011

Pekná, vďaka skvelému systému mimoriadne prehľadná, informatívne hodnotná a obsiahla knižka malého formátu veľmi vhodná na ľahké a rýchle určovanie stromov (ako malá som sa tak zabávala pri tvorbe listového herbáru). Kvalitný lesklý papier s množstvom krásnych fotografií.


nightlybird
01.03.2011

V témže roce (1997) vydal Slovart dvě identická vydání - jedno ve slovenštině, druhé v češtině. Kdo se zajímá o dendrologii bude knihou plnou barevných fotografií určitě potěšen, výhodou je i opravdu kapesní formát (nikoliv však kolibří). Nejsem expertem přes stromy, skutečnost, že kniha vyšla celkem ve 4 vydáních nasvědčuje tomu,že jde o kvalitní publikaci o kterou byl mezi milovníky přírody i odborníky značný zájem.

Štítky

stromy

Autor knihy

Gregor Aas
německá, 1957

Kniha Stromy je v

Přečtených6x
Knihotéce7x
Chystám se číst1x
Chci si koupit3x
dalších seznamech1x