Strojnické tabulky

Strojnické tabulky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274376/bmid_strojnicke-tabulky-3-vydani-1jx-274376.jpg 5 7 2

V tabulkách jsou shrnuty nejdůležitější poznatky a údaje s odborné literatury, které studující odborných škol strojírenského zaměření nutně potřebují získat pro úspěšné uplatnění v praxi. Z tohoto důvodu obsahující výběr z platných ČSN, norem ISO a EN i dalších závazných předpisů, bez nichž se technik v každodenní práci neobejde. Tabulky tvoří soubor základních informací, potřebných pro práci technika v obrech jako je matematika, technické kreslení, mechanika, strojní součásti, obrábění, odlévání, svařování a pájení, upínání nástrojů a přípravků atd. Vzhledem ke vstupu ČR do EU bude kladen zvýšený důraz na používání společných evropských norem. Proto se autoři snažili, ve spolupráci s ČNI o zachycení současného stavu přechodu ČSN na soustavu mezinárodních norem ISO a EN. Publikace je určena nejen studujícím odborných škol strojírenského zaměření, ale i všem zájemcům z praxe. V publikaci jsou používány i zrušené technické normy a to z důvodu ucelenosti a srozumitelnosti pro výuku. Platnost norem červnu 2006... celý text

DCKH
05.12.2015 4 z 5

Plně souhlasím s s Panem Bendou,kniha je veskrze dokonce tak nudná že jsem ji neotevřel ani při závěrečných zkouškách.Lenost.
přesto lidé kteří se živí jako mechanici nebo zámečníci tak tuto publikaci jistě přivítají s odkazem na její praktičnost a užitečnost a nudu překonají.
74%

benda02
12.08.2013 5 z 5

Pro strojaře nutnost, pro zbytek nudnost :)

Autoři knihy