Strečink pro aktivní život

Strečink pro aktivní život https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425315/bmid_strecink-pro-aktivni-zivot-g7T-425315.jpg 5 2 1

Instruktorka jógy a koučka zdravého životního stylu Jessica Matthewsová pro vás vytvořila jednoduché protahovací cviky a sestavy a bude vaší průvodkyní na cestě k co nejlepší formě. Bez ohledu na věk, životní styl, fyzickou kondici nebo momentální míru ohebnosti si můžete protahovací cvičení přizpůsobit tak, aby účinně vedlo k uspokojení vašich osobních potřeb. Kniha ukazuje protahování ve třech jednoduchých částech: První část vás naučí základům správného protahování a obsahuje spoustu protahovacích technik pro optimalizaci kondice a fungování těla. Druhá část přidává ke každému protahovacímu cviku podrobné instrukce a užitečné tipy pro jeho přizpůsobení, které vám umožní zvýšit nebo snížit jeho náročnost. Třetí část nabízí kompletní sestavy pro trénink ohebnosti navržené tak, aby ulevily svalům od ztuhlosti a napětí, které způsobují různé sportovní aktivity a běžné každodenní činnosti.... celý text

Literatura naučná Sport Zdraví
Vydáno: , Grada

Stretching to Stay Young: Simple Workouts to Keep You Flexible, Energized, and Pain Free , 2016

knihovna1
04.12.2019

Knížka je srouzumitelným a jednoduchým návodem, jak a kdy posilovat a protahovat své tělo před i po určité aktivitě (např. turistikou, tenisem, golfem, jízdou na kole atd.), při subjektivních určitých potížích(např. artridita, zamrzlé rameno, zatuhlé kyčle atd.) kniha se mi moc líbí, neodradí Vás, naopak motivuje se o sebe starat. Tato kniha patří na viditelné místo, aby Vám každý den připomněla, že je třeba se hýbat. Doporučuji.

Autorovy knížky

2019  100%Strečink pro aktivní život