Stratený svet v podzemí

Stratený svet v podzemí https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247676/bmid_strateny-svet-v-podzemi-247676.jpg 4 837 111

Podzemí série

Štrnásťročný Will Burrows žije so svojou sestrou a rodičmi v Londýne. Nie je toho veľa, čo by ho s nimi spájalo, až na posadnutosť kopaním, o ktorú sa delí so svojím otcom. Keď Willov otec nečakane zmizne v neznámom tuneli, pustí sa Will s kamarátom Chesterom do pátrania. Netrvá dlho a chlapci sa ocitnú hlboko v podzemí, kde odhalia desivé tajomstvo - tajomstvo, ktoré ich môže stáť život.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Tunnels , 2007

klipers
13.12.2011 5 z 5

Keď sa prekúšete cez prvých sto strán, prežívate napínavé dobrodružstvo!

Kájula
20.11.2011 5 z 5

Začátek mě celkem nudil...chcíli trvalo než sem se do toho začetla..ale pak...ta knížka mě tak zaujala..je naprosto úžasná...:)
Jedna z mých nejoblíbenějších...už sem četla i druhý a třetí díl a ty jsou taky úžasné...chystám se číst další a už se nemůžu dočkat..Tato kniha má úžasný dobrodružný příběh..a i když začátek je vždy slabší pak to dostane neskutečný spád a konec je vždy naprosto nečekaný a naprosto strhující..Tuto sérii knih miluju a jen málo kdy se stane že se něco může takhle povést..:)) Autoři se vůbec nebáli popustit uzdu fantazie a podle toho to i vypadá...je to prostě úžasná kniha a jen doporučuji všechny(zatím) 4 díly..! :))

majuše
11.11.2011 5 z 5

Je pravda, že začátek je slabší, ale ne nudný. Zajímavý děj a konec. Osobně si myslím, že je tato kniha lepší než Harry Potter. Určitě doporučuji!!!!

filst
25.08.2011 5 z 5

Jak začnete, tak nemůžete přestat, opravdu poutavý příběh se strhujícím koncem. Věem můžu vřele Doporučit! :D

marvitekar
19.08.2011 4 z 5

Přestože jsem knihu prvoplánovaně koupila dceři, sama jsem jí prolétla během dvou dnů, velmi strhující děj, skvěle popsané prostředí, okamžitě pracuje představivost.

Tomatoman
30.06.2011 5 z 5

Jojo se všemi komentu tu souhlasím.. :) a sem stejného názoru že kniha je na začátku opravdu nudná ale rozhodně stojí zato ten nudný začátek překonat protože potom musíte pořád jen číst dál a jak už tu bylo řečeno hned po dočtení rychle shánět další díl ;)

Flooper
23.03.2011 4 z 5

Začátek slabší, konec strhující ! Rozhodně doporučuji všem milovníkům dobrodružných příběhů. Ztracený svět v podzemí rozhodně nedostahuje kvalit jako Harry Potter, ale snad můžu prozradit to, že třetí a především čtvrtý díl této série už rozhodně dosahují těchto kvalit. Proto neváhejte a čtěte dál Willův příběh.

janettka
21.12.2010 4 z 5

Na začátku mi tato kniha přišla především nudná. Teprve poté, co se děj maličko „rozjel",jsem zbylé stránky přečetla jedním dechem a těšila se na další díly. Škoda jen toho nudného začátku, podle mého...

FilipBednar
30.11.-0001 4 z 5

Tato kniha mě zcela uchvátila. Hodně se mi líbí styl psaní Gordona a Willimse, ač jsou v literárním světe v podstatě nováčky. Mínusy tatao kniha nemá kromě jednoho, prvních 100 stran jsou většinou nudné. Jinak bych tuto knihu doporučil příznivcům sci-fi a dobrodružné literatury.

lenikaspi
30.11.-0001

Pokud máte rádi dobrodružné a napínavé knihy, určitě si Ztracený svět nenechte ujít! Novým Harrym Potterem bych to sice nenazvala, protože na Harryho to zcela jistě nemá, ale i tak jsem si knížku zamilovala. Je to jedna z těch knížek, co vás pohltí a nepustí, dokud ji nedočtete a jakmile ji dočtete, hned musíte rychle běžet do knihkupectví pro další díl.

luciekla
30.11.-0001 4 z 5

Jestli je to skutečně nový Harry Potter, tím si nejsem tak jistá, nicméně velice dobře se to četlo, takže určitě zkuste ;)

Autoři knihy

Brian Williams