Strategie ve vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a specifické poruchy učení https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142113/bmid_strategie-ve-vzdelavani-zaku-se-spe-65c104351ac47.jpg 3 2 1

Kniha se zabývá problematikou vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Obsahuje kapitoly týkající se integrace a inkluze, speciálního školství a charakterizuje kurikulární dokumenty. Dále řeší oblast vzdělávání žáků se sociálním znevýhodněním, žáků se specifickými poruchami učení a žáků s mentálním postižením a souběžným postižením více vadami.... celý text

Ay.Le
18.12.2012 2 z 5

rozhodně existují lepší příručky. takhle je sice celkem pěkně přehledná, ale spousta informací se buď dost opakuje nebo se zase pouze nakousnou a nedovysvětlí, ze stylistického hlediska proto musím mít výtky. a vysvětlovat slovo integrace opisy tohoto slova (např. "něco bylo integrováno") mi přijde prazvláštní a nevhodné. od akademických titulů profesor/ka a docent/ka bych rozhodně čekala více.

Autoři knihy

Marie Vítková
česká, 1947

Kniha Strategie ve vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a specifické poruchy učení je v