Stíny paramského hvozdu

Stíny paramského hvozdu https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344189/bmid_stiny-paramskeho-hvozdu-SXz-344189.JPG 4 37 24

Faranor série

Ani takové mýtické území, jakým je paramský hvozd, se nevyhne pokroku. Lidské nástroje se nemilosrdně zakusují do kmenů letitých stromů a les trpí. Ty, královský vyšetřovatel, musíš vypátrat, co stojí za přerušenými dodávkami cenného dřeva do hlavního města. Avšak rutinní pátrání po zmizelé skupině dřevorubců se brzy změní v boj s prastarým zlem. A v sázce není nic menšího než záchrana světa. Čeká vás fantasy gamebook, který se svým propracovaným herním systémem přibližuje populárním počítačovým RPG hrám... celý text

Ordrin
06.06.2017 4 z 5

Propracovanost Lone Wolfa a presto na mě dýchá atmosféra starych dobrých Livingstonovek . Nemohu vynachválit. Nemám k tomu nic víc než chválu. Sem rad že tu jsou lidé kteří se snaží Gamebooky dostat opět na výsluní a tomuto začínajícímu autorovi se to více než daří . Určitě doporučuji přečíst a nadýchat té atmosfery. Už se těším na další knihu :-) ... Jen tak dál :-)

Issiriana
19.05.2017 5 z 5

Kdo si užil LoneWolfa, tento gamebook si užije určitě. Příběh je úžasný, a můžete jej hrát klidně na 5x, stejně neobjevíte všechny cesty - některé jsou kratší, některé zase hodně dlouhé.
Pokud v RPG hrách rádi kouzlíte, tady máte na výběr tolik kouzel a celí natěšení je ve hře budete používat.
Určitě stojí za to koupit si od autora tištěnou knihu. Elektronickou tak dobře neprolistujete a zkazíte si zážitek, když aspoň jednou neotočíte na špatný odkaz (jako já vždycky :D).
Jestli pořád váháte, tak myslete na to, že svými 130 korunami uděláte autorovi velkou radost a podpoříte ho :)
Už se těším na další gamebooky!

MirkaR
02.04.2017 5 z 5

Knihu zařazuji mezi své oblíbené. I když knihu napsal začínající autor, mohu ji jen vřele doporučit. S gamebookem jsem se setkala prvně, přesto určitě ne naposledy. Tento je obzvláště zábavný, čtivý a nabitý akcí. Už teď se těším na další příběh.

Prochyjaan
29.03.2017 5 z 5

Na začínajícího autora to není vůbec špatná knížka..i když není gamebook zrovna můj šálek čaje, přesto jsem se bavil.

prvotina gamebooky

Jan Kšanda