Stín zabijáka

Stín zabijáka https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58447/stin-zabijaka-58447.jpg 4 22 2

Když skupinka neopatrných turistů rozpoutá zuřící lesní požár, netuší, že tím nechtěně uvede do pohybu krvavý akt pomsty. Oheň totiž znamená zkázu pro kmen sněžných mužů a ten jediný, který požár přežil, téměř tři metry vysoký humanoid disponující nadpřirozenou silou, se rozhodne za smrt své rodiny pomstít. Číhá v lesích na "malé dvounožce" a kdo se mu připlete do cesty, toho nemilosrdně zabije. Navíc ve své pomstě začíná nacházet zalíbení... Někdejší softwarový magnát Tyler Greenwood se odhodlá riskovat všechno, aby zjistil, proč v okolních lesích záhadně mizí lidé. Jen pár lidí má klíč k vyřešení celé záhady, ale zdráhají se své podezření zveřejnit. Všechno navíc komplikuje Kris Walkerová, krásná, ale bezohledná televizní reportérka, odhodlaná získat senzaci za každou cenu. K pátrání se připojuje Ben Campbell, starý Indián, jehož život je ovlivňován stínem zážitku z minulosti. Zároveň je však možná jediným klíčem, který vede k vyřešení současných záhad. Dokážou všichni společnými silami učinit přítrž smrtícímu řádění pomstychtivého sněžného muže dříve, než zničí on je? Myslíte si, že se vám v lese nemůže nic stát? Stín zabijáka vás vyvede z omylu...... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Shadowkiller , 2005

Lucka385
02.08.2013 5 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek a upřímně jsem z ní byla trošku v rozpacích. Ale velice mě překvapila. Dobře vymyšlený příběh, zajímavý, napínavý. Pak jsem knihu půjčila a bohužel už nedorazila zpátky ke mě :-(. Ale přemýšlím nad tím, že si ji koupím a zařadím znovu do knihovny :-).

Zuzííí
25.02.2012 5 z 5

Dobrá kniha, na odpočinek, zamyšlení a představy, četla se mi velice dobře a řekněme že vlastně i jedním dechem:)

Autorovy knížky

Matthew Scott Hansen