Stín z minulosti

Stín z minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453238/bmid_stin-z-minulosti-yCl-453238.png 4 13 5

Román o životě jedné ženy, která se snaží vyrovnat se svým osudem. Když si konečně myslí, že bude znovu šťastná, objeví se někdo, kdo jí to chce znemožnit. Stela přišla o manžela, ale snaží se být silná a vrátit se k normálnímu životu. Hlavně kvůli dcerce Sofii. Najde si novou práci, podnájem v malém domě a do života jí zanedlouho vstupuje nový muž – kolega Filip. Zpočátku se jeho šarmu snaží odolat, ale postupně si připouští, že by s ním mohla být znovu šťastná. Jenže netuší, že je tu ještě někdo jiný, kdo je schopen udělat cokoli, aby ji dostal zpátky. Stelu začíná dohánět minulost a na povrch se derou nečekané otázky. Kdo je onen muž? A byla smrt jejího manžela jen náhoda?... celý text

L.Helena
11.07.2021 4 z 5

Na prvotinu dost dobré, i když zápletka je poměrně jednoduchá, předvídatelná a postavy poněkud černobílé. Přestože se jedná o téměř kriminální příběh, tak celkově má kniha hodně pozitivní ladění, dramatické scény nevyvolávají tu pravou hrůzu a strach a celkově čtenář vlastně ani neočekává jiný než dobrý konec. Ale i tak mě kniha vtáhla hned od začátku, moc dobře se četla a paní spisovatelka má určitě velký potenciál.

mi-nul-o
09.07.2021 4 z 5

Velmi jednoduché, ale čtivé. :)

mysterygirl
28.03.2021 3 z 5

dobre se tocetlo, jinak příběh takovy jednoduchý, obyčejný.. Nicim nevybocuje, nicim neni zvlastni

martina5560
21.03.2021 5 z 5

Kniha mě velmi mile překvapila. Je psána velmi čtivě, děj hezky plyne. Závěr není nijak překvapivý, ale příjemná pohodová kniha na víkend :-)

Petronela577
06.03.2021 5 z 5

Kniha vás hned v úvodu vtáhne do děje a nejde se od ní odtrhnout. Přečetla jsem ji za dva večery. Knihu bych spíše doporučila pro ženskou populaci, je to takové pohodové čtení, ale nechybí i napětí.

Autorovy knížky

2021  80%Stín z minulosti

Kniha Stín z minulosti je v