Štěstí - Nejkrásnější citáty

Štěstí - Nejkrásnější citáty https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288770/mid_stesti-nejkrasnejsi-citaty-oP5-288770.jpg 4 144 32

Malá, útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury. Na osmačtyřiceti celobarevných stranách plných originálních autorových ilustrací z prvního vydání Malého prince najdeme životní moudrost, kterou se můžou chlubit jen tak výjimečná díla, jakým je právě Exupéryho opus magnum.... celý text

Leenah
17.03.2017 2 z 5

Knihy citátů mám obecně ráda, ale od téhle jsem čekala víc vzhledem ke spojení s Malým princem. Určitě si ji ještě někdy prolistuji, ale nijak zvlášť mě neuchvátila.

Teri_Nka
27.02.2017 5 z 5

Knížka ktera neurazí žádného milovníka malého prince. Libi se mi, ze zde nejsou jen citáty z malého prince ale i od jiných autorů. Rozhodne patři mezi me oblibene. I kdyz jsem ji přečetla během pár minut zvládla mi okouzlit. Proto knihu rozhodne doporučuji:)

kalinkacz
02.02.2017 4 z 5

Velice milá a pěkně ilustrovaná kniha citátů... Byť mě citáty nikdy nijak extra nezajímaly, tak tato kniha je opravdu takovým milým pohlazením po duši... Některé věty by si zasloužily i zarámování... Nicméně i přesto jsem našla pár citátů, které se podle mě do celého konceptu knihy moc nehodí, ale je to jen můj názor... Každopádně je tento titul povinností pro všechny milovníky Malého prince!

Fantýna
15.01.2017 5 z 5

Nesnáším příběh Malého prince, ale citáty z knížky o malém princi se mi líbily. Říkala jsem si, že by mohla vzniknout knížka jenom z citátů. Velkým plusem je to, že jsou v knize citáty z jiných knih od tohoto autora. Myslím si, že kniha je dobrá, když se člověk psychicky necítí dobře, protože si přečte nejaký citát, který bude pro něj znamenat něco mnohem cenějšího než jakékoli řeči útěchy.

flanky
28.12.2016 4 z 5

Krásné úryvky z knihy Malý princ, a k tomu i nějaké ty citáty slavných. Někdy mi ale přišlo, že vybrané citáty od slavných osob nebyly vhodné.

Percabethka
27.12.2016 5 z 5

Krásná knížečka ❤ měla jsem jí přečtenou za pár minut, ale ty citáty byly naprosto úžasné... Malý princ je jedna z mých srdcovek, četla jsem ho snad tisíckrát, a v téhle knížce jsou úryvky z těch nejhezčích v částí :)

Dep8
24.12.2016 5 z 5

Útlá knížečka do kapsy s minimem slov, ve kterých je ale hodně pravdy a mají velkou hloubku. Do toho nejkrásnější ilustrace Malého prince z rukou samotného autora. Zasloužených pět hvězdiček.

Půca4
19.12.2016 5 z 5

Nic víc si milovník Malého prince nebo Exupéryho nemůže přát! Krásné a pravdivé.

vea2416
01.12.2016 4 z 5

Krásné citáty a i když byla přečtená za chviličku, tak mi zlepšila den (a věřím, že i do budoucna jich ještě zlepší několik :) )

claire8889
04.10.2016 4 z 5

Pro milovníky nejen malého prince, ale vlastně celého Exupéryho. Skvělá knížka s krásnou grafikou a myšlenkou. No který milovník by si ji nevzal do kapsy či tašky sebou, aby se pořádně naladil. Právě o tom ta knížka je. Teď už můžeme mít Exupéryho nejen v srdcích, ale i na cestách:)

vterinka
21.09.2016 5 z 5

Na knížku jsem narazila úplnou náhodou u pokladny v knihkupectví. Když jsem ji otevřela a přečetla si pár citátů, tak jsem neváhala ani chvilinku a knížečku si koupila. :-) Nádherné citáty. :-)

SedllY
21.05.2016 4 z 5

Milá, malinká knížečka s citáty z Exupéryho knih(Malý princ, Citadela, Dopis růkojmímu, Země lidí, Kurýr na jih, Let do Arrasu). Rozhodně potěší. Zkus i ty být šťastný! :)

Antoine de Saint-Exupéry
francouzská, 1900 - 1944