Šťávy a míchané nápoje z přírody

Šťávy a míchané nápoje z přírody https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266973/bmid_stavy-a-michane-napoje-z-prirody-266973.jpg 4 3 2

V běžné stravě, kterou jíme, se vyskytují živiny, vitaminy a další důležité látky ve zcela nedostatečném množství. Existuje ovšem jednoduchý způsob, jak je tělu dodat relativně snadno. Všechny potřebné látky pro naše tělo a mysl najdete ve šťávách a míchaných nápojích zvaných smoothies. Domácí šťávy a míchané nápoje zvané smoothies jsou ideální volbou pro to, aby naše tělo získalo, co potřebuje. Týká se to nejen dospělých, ale především dětí, protože jedna sklenice nápoje obsahuje až tři porce ovoce nebo zeleniny. Šťávy a smoothies jsou proto výrazným krokem směrem ke zdraví a ochraně před civilizačními nemocemi, které nás ohrožují. Zeleninové a ovocné šťávy a smoothies jsou velmi účinným prostředkem jak odlehčit trávení ozdravit celkově tělo i mysl dodat chybějící energii, vitaminy, minerály a antioxidanty. V této knize najdete originální, jednoduché a chutné recepty pro přípravu šťáv a smoothies.... celý text

verka5083
05.09.2023 5 z 5

Skvělá kniha, která ke obsahuje hromadu užitečných receptů. V létě se dá skvěle využít ke každé příležitosti.

Ashi
11.07.2020 5 z 5

Tato kniha pro mě byla překvapením. Nádherně přehledné recepty. V době kdy mě smoothie bavily byly recepty super. Nápoje co jsem zkoušela byly chutné a nebylo třeba recepty upravovat.

nápoje

Autoři knihy

David Frej
česká, 1965

Kniha Šťávy a míchané nápoje z přírody je v