Starý trenér vzpomíná

Starý trenér vzpomíná https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69630/bmid_stary-trener-vzpomina-zww-69630.jpg 5 2 2

Janizoun
13.02.2024 5 z 5

Kniha začíná Žižkovem, kde autor žil a pražským slavným klubem Viktoria Žižkov, za který autor ve svém fotbalovém začátku kopal a pokračuje dalším nádherným fotbalovým vzpomínáním.
Tuto knihu jsem četla mockrát a je pro mě výjimečná, mám ji po mém otci, který v ní má i krásné, srdečné věnování ze dne 11.4.1962 od samotného autora, přítele.
V knize je nádherné čtení, které určitě doporučuji všem milovníkům dřívějších "hadráků" a kopané.

Pavelpi
31.08.2018 5 z 5

Tuhle knihu jsem poprvé přečetl v roce 1961 a od té doby mě provází celým mým životem.Četl jsem jí už několikrát.Obdivuji ty staré velikány české kopané a když je srovnám s dnešními hráči smekám před těmi starými.Ne proto,že by hráli lepší,to asi ne.Ale proto za jakých podmínek hráli a trénovali.Dneska je to úplně jinak.Hráči potřebují perfektní zázemí a když není,tak hned pláčou.Peníze mají několikanásobné,ale na fotbal se nedá dívat.Proto smekám před těmi starými,kteří začínali s hadrákem na ulici a kteří hráli fotbal proto,že je bavil a jejich klub byl svatý,za ten by vypustili třeba duši a na hřišti do toho dali všechno.

trenéři fotbal, kopaná

Autorovy knížky