Stařec a kuře

Stařec a kuře https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11420/bmid_starec-a-kure-KMC-11420.jpg 3 19 2

Třetí kniha úspěšné spisovatelky románů z reálného života žen a dívek. Anotace ke knize sepsaná autorkou: Jak daleko je od přátelství k lásce? Od sloního chobotu ke slonímu ocasu? Z Amsterdamu do Sydney? Ze zoo na Srí Lanku? Ze země do nebe? Třetí kolo zrání naší mladé slečny. Od lásky k lásce a zase zpět. Teď.

Bonnet
05.03.2017 odpad!

Zaujal mne název a vcelku hravá obálka, ale to je tak asi vše, co na mne učinilo dojem pozitivní. Poté jsem se knihou vyloženě na sílu prokousávala, po chvilkách odkládala, zase brávala do rukou... Autorka se totiž nemohla rozhodnout, zda-li napsat sebeironický a vtipný kousek, nebo zabrouzdat do sfér hlubších a filosofií přeplněných, tak to pěkně lajsla na půl a nevyšlo to. Jako vtipná novelka by to možná fungovalo, takhle ne-e.

WEIL
13.08.2011

"Stařec a moře", to už existuje, takže proč nenapsat "Stařec a kuře"?

Je to hodně daleko od přátelství k lásce? tyhle otázky si některé dospívající dívky mohou položit, ale autorka si je klade za ně a odpovídá na ně ve svém dívčím románku.