Star Wars: Dobrodružství Anakina a Obi-Wana

Star Wars: Dobrodružství Anakina a Obi-Wana https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520394/bmid_star-wars-dobrodruzstvi-anakina-a-o-64cbc7a6cd3a6.jpg 3 6 2

Vyprav se do předaleké galaxie zachránit mistra Yodu a zvol si svůj osud! Připoj se k Obi-Wanu Kenobimu a Anakinu Skywalkerovi při jejich pátrání po zajatém mistru Jedi Yodovi a vydej se po jejich boku na napínavou misi. S více než dvaceti vyústěními příběhu tě čeká nejen mnoho nelehkých rozhodnutí, ale i řada nebezpečenství: střetnutí s ničemnými bitevními droidy, maskovanými útočníky i zrádnými Hutty. Vyprav se s napínavým gamebookem do předaleké galaxie za velkým dobrodružstvím a zvol si svůj osud. Ať tě provází Síla!... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

An Obi-Wan & Anakin Adventure , 2019

vojtamar
11.10.2023 2 z 5

Gamebook určený primárně dětem, nic složitého, žádné vypočítávání útoků a obran a házení kostkou, jak to bývá u sofistikovanějších knih tohoto typu. Zklamání ovšem přináší i fakt, že z dle mého odhadu tak u 70 % rozhodování nelze říct, která je ta "správná" varianta, častokrát je čtenář za řekněme rozumnější rozhodnutí či uposlechnutí příkazů starších mistrů naopak potrestán... Nevěřím, že někdo dojde ke správnému konci příběhu na první dobrou, aniž by neudělal alespoň dvě tři "chybné" volby.

ArkAngel
03.10.2023 3 z 5

Gamebooků jsem v životě moc "nehrál", ale tenhle patří rozhodně k těm jednoduchým, kdy člověk akorát přetáčí stránky a sleduje, kam jej cesta povede. Příběh knihy je víceméně prostý, Anakin se mezi filmovými Epizodami 1 a 2 musí naučit cenné lekci, kterou možná dostane a nebo taky ne. Zápletka není ničím přelomová, ale to ani od knihy podobného typu čekat nejde. Víceméně výplňový příběh, který je uchopený ve formátu, jímž na nějakou chvíli můžete zabavit sebe nebo své ratolesti.