Americká konzultantka Catherine Kaputa zasvěcuje čtenáře do tajů strategického osobního brandingu a krok za krokem pomáhá s vypracováním akčního plánu rozvoje jedinečné osobní značky. Jména hvězd světa zábavy a vrcholového sportu, stejně jako ikon managementu, podnikání, žurnalistiky či literatury jsou v podstatě jejich osobními značkami. Jejich věhlas určuje výši honorářů a odměn za jejich práci i jejich hodnotu ve světě reklamy. Osobní značka znamená mít větší vliv na svůj profesní osud: lidé s "lepší" značkou bývají v zaměstnání častěji povyšováni a ocitají se na vyšších postech, dostávají zajímavější úkoly, mohou si snáze vybírat spolupracovníky a podřízené, bývají mezi posledními, kdo jsou propouštěni, a pokud se přece jen ocitnou na trhu práce, mívají větší výběr, pro koho a co budou dělat. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97030/stante-se-znackou-osobni-branding-aneb-jak-si-chytri-lide-buduji-znacku-ktera-jim-zajisti-uspech-97030.jpg 3.25
Literatura světová
Vydáno, Management Press

You are a brand!

mariva
07.06.2016

Knížka je sice zaměřená na americké poměry a spíše na manažerské pozice v obrovských korporacích, ale něco praktického si v ní najde asi každý.

Juny
10.02.2014

Další kniha, co mi otevřela oči a naučila dívat se na svět jinak, vysvětlila pár věci z minulosti a přítomnosti - všem vřele doporučuji k přečtení :)

Obsidiánový motýl
Chci tě
Až budou viset
Až budou viset

Autor knihy

Kniha Staňte se značkou! Osobní branding aneb Jak si chytří lidé budují značku, která jim zajistí úspěch je v