Staňte se značkou! Osobní branding aneb Jak si chytří lidé budují značku, která jim zajistí úspěch

Staňte se značkou!  Osobní branding aneb Jak si chytří lidé budují značku, která jim zajistí úspěch

Americká konzultantka Catherine Kaputa zasvěcuje čtenáře do tajů strategického osobního brandingu a krok za krokem pomáhá s vypracováním akčního plánu rozvoje jedinečné osobní značky. Jména hvězd světa zábavy a vrcholového sportu, stejně jako ikon managementu, podnikání, žurnalistiky či literatury jsou v podstatě jejich osobními značkami. Jejich věhlas určuje výši honorářů a odměn za jejich práci i jejich hodnotu ve světě reklamy. Osobní značka znamená mít větší vliv na svůj profesní osud: lidé s "lepší" značkou bývají v zaměstnání častěji povyšováni a ocitají se na vyšších postech, dostávají zajímavější úkoly, mohou si snáze vybírat spolupracovníky a podřízené, bývají mezi posledními, kdo jsou propouštěni, a pokud se přece jen ocitnou na trhu práce, mívají větší výběr, pro koho a co budou dělat. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97030/stante-se-znackou-osobni-branding-aneb-jak-si-chytri-lide-buduji-znacku-ktera-jim-zajisti-uspech-97030.jpg 3.34

You are a brand!

Literatura světová
Vydáno:, Management Press

mariva
07.06.2016

Knížka je sice zaměřená na americké poměry a spíše na manažerské pozice v obrovských korporacích, ale něco praktického si v ní najde asi každý.

Juny
10.02.2014

Další kniha, co mi otevřela oči a naučila dívat se na svět jinak, vysvětlila pár věci z minulosti a přítomnosti - všem vřele doporučuji k přečtení :)

Autor knihy

Catherine Kaputa