Stalo sa to v Paríži

Stalo sa to v Paríži https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142639/bmid_stalo-sa-to-v-parizi-pu0-142639.png 2 13 13

Evie Dexterová, 26-ročná šarmantná Londýnčanka, príde o prácu v reklamnej agentúre a rozhodne sa pokračovať v životnej kariére ako turistická sprievodkyňa. Vďaka „vylepšeniu“ životopisu, v ktorom zveličí svoju znalosť francúzštiny a pridá aj zopár nie celkom pravdivých skúseností a schopností, získa prácu v cestovnej agentúre a vyberie sa na prvý zájazd do Paríža. Jej prvý deň sa začína spleťou bizarných, komických situácií, ktoré rieši navonok profesionálne a sebavedome, hoci v skutočnosti o mnohých veciach nemá ani potuchy. Evie je však presvedčená, že všetko hravo zvládne. Nakoniec sa jej to aj podarí – najmä zásluhou príťažlivého šoféra autobusu Roba. Udržať si novú prácu je však ťažké, keď vás rozptyľuje neodolateľný muž a omamné francúzske víno...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

It happened in Paris , 2011

Zlatinka.Emilly
06.03.2020 3 z 5

Kdyby Molly Hopkins v polovině knihy přestala psát, řekla bych: jó bylo to pěkný, veselý ... Už tím přepadením se kniha začala zvrtávat v nudný příběh, jakoby to byly dvě knihy v jedné. Co se mi nelíbilo, že celou knihu provázelo nadměrné pití vína. Evie, která měla zodpovědnost za skupinu lidí, se měla držet střídmě.
Za tuto knihu chci poděkovat Viere ze Slovenska, která byla tak laskavá a zaslala mi ji bez toho, aby žádala jakoukoliv provizi.

kadgam
24.12.2014

Zábavný, vtipný začiatok pomaly prechádza do nudného návodu, ako byť krásna a žiadaná.

danuska
27.05.2013 2 z 5

Cakala som ovela viac, ale nudne to bolo.

Autorovy knížky

Molly Hopkins