Stále krásná - Jak skvěle vypadat a ještě lépe se cítit v každém ročním období

Stále krásná - Jak skvěle vypadat a ještě lépe se cítit v každém ročním období https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415793/stale-krasna-jak-skvele-vypadat-a-j-nlC-415793.jpg 4 1 1

Estelle Lefébureová bývala slavnou modelkou, takže o tom, jak si přibývající roky vybírají na vzhledu ženy svou daň, ví svoje – a také o tom, jak tento proces zpomalit. V současnosti je Estelle velmi populární propagátorkou zdravého životního stylu a o své tipy se dělí s ostatními. Ano, o Francouzkách se často říká, že mají skvělé geny, Estelle ale čtenáři prozrazuje skutečný recept na to, jak si uchovávají svůj fantastický přirozený vzhled. Co dělat pro krásu a dobrý pocit na jaře, v zimě, na podzim a v létě? Jak se chovat k pleti a vlasům, co si připravit dobrého, co udělat pro své tělo a co pro svou duši? Estelle čtenářkám krok za krokem představuje tipy, jak dosáhnout přirozené krásy a zdraví. Její návody pro každé roční období nabízejí celostní přístup a filozofii založenou na všímavosti a uvědomění si vlastních potřeb.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Mladá fronta

Orahe: Ma Méthode Anti-Äge , 2016

mariva
19.07.2019 4 z 5

Knížka je po grafické stránce moc hezky udělaná, doplňují ji krásné fotografie. Rady autorky jsou zajímavé a určitě stojí za vyzkoušení, jen by jich v knize mohlo být víc, podobně jako doporučených cviků. I recepty vypadají lákavě, ale na spoustu z nich u nás asi těžko budeme shánět ingredience.

krása

Autorovy knížky

Estelle Lefébure
francouzská, 1966
2019  80%Stále krásná - Jak skvěle vypadat a ještě lépe se cítit v každém ročním období

Kniha Stále krásná - Jak skvěle vypadat a ještě lépe se cítit v každém ročním období je v