Štaflík a Špagetka

Štaflík a Špagetka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26243/staflik-a-spagetka-26243.jpg 4 102 26

Dva psíci, Štaflík a Špagetka, se rozhodli, že už jsou dost velcí na to, aby se o sebe postarali sami. Vydali se proto ze svého pohodlného domova u lidí do světa. Při jejich putování je neustále doprovází drzá vrána, která když nepomůže, tak aspoň uškodí. 2. vydání.

Jitka_Roškotová
04.02.2017 5 z 5

Pejskové Štaflík a Špagetka jsou další krásnou vzpomínkou na mé dětství a na Večerníček. Stejně jako u Křemílka a Vochomůrky, ani u nich jsem si dodnes nezapamatovala, který je který. Knížku jsem jako dítě neměla, pořídili jsme ji až pro dcerku, které jsem ji četla před spaním. Jí se ale úplně nejvíc líbí drzá vrána, kterou jsme nakonec museli pořídit i jako velkého plyšového maňáska a vyhraje si s ní víc, než se všemi panenkami...

arket
19.01.2017 2 z 5

Synovi se to nelíbilo, miluje tyto příběhy ve Večerníčku, ale kniha byla pro nás zklamáním.

Lucissia
05.12.2016 4 z 5

Dočteno a, no, synovi se to líbilo, ale pro mě to nebylo úplně tipťop. Ono asi nejde dát do psané formy večerníček, který je absolutně beze slov. Večerníček byl a je naprosto super, ale knížka trošku pokulhává. Co ovšem musím vyzdvihnout, jsou nádherné ilustrace. Takže suma sumárum, jsem ráda, že jsem ji přečetla, ale pokud na tom syn nebude vyloženě trvat, znova ji číst nebudu. :-)

martinkaLLL
23.11.2016 5 z 5

Nádherný a super příběhy.

Taťka Hraboš
05.11.2016 4 z 5

Klasika, co dodat. Pravda ale je, že jako dítě jsem ty dva psíky viděl jen v televizi, knížku jsem nečetl. A připadá mi, že to filmové zpracování jim sluší víc.

Verousek
04.06.2012 5 z 5

Když jsme byla malá, tak tohle byla knížka, kterou jsem si koupila na školním trhu :) byla jsem pyšná, že jsem si ji vybrala a zaplatila sama :) pořád dokola jsem ji četla a moc se mi líbila a líbí :)

psi pohádky vrány

Autoři knihy