Srdcová dáma

Srdcová dáma https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196481/srdcova-dama-196481.jpg 4 8 2

Rebeka, v civile programátorka, má zvláštny dar, ktorý sa v jej rodine dedí po praslici. Spolu so schopnosťou veštiť získala ďalší „balík služieb“, ako je videnie aury, duchov či danosť očisťovať od prekliatia. Jedného dňa sa pokúsi varovať na ulici neznámeho muža - pri pohľade na neho sa jej totiž vyjaví jeho vražda. On však neberie jej varovanie vážne a... po čase ju začne navštevovať jeho duch. A musí jej oznámiť niečo veľmi dôležité. Rebeka sa tak nechtiac zapletie nielen do jeho vraždy, ale aj do obchodu s bielym mäsom. Žarty idú nabok, keď v jednej vízii vidí aj vlastnú smrť...... celý text

Besa
13.04.2017 2 z 5

Mne nesadla. Najviac mi vadil štýl písania autorky, akoby to bola amatérka, ktorá dúfa, že raz vydá knihu. Ale keďže toto nie jej prvotina, predpokladám, že tak píše bežne. Podľa popisku ma kniha zaujala, očakávala som, že to bude niečo ako slovenská Darynda Jones. Oceňujem, že má kniha hlavu aj pätu, má dokonca zápletku a vôbec nie zlú. Autorka však tento potenciál premrhala a vytvorila podpriemerný ženský román.

Ms.Iris
22.12.2016 5 z 5

Skvelá kniha, nepredvídateľný dej až do konca, napínavé, nevšedné no hlavne príjemné čítanie. Som nadšená :-)

Vita Jamborová
ukrajinská, 1977