Srdce v plamenech

Srdce v plamenech https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534722/bmid_srdce-v-plamenech-65fc336f8a746.jpg 3 34 7

Oheň dokáže spálit vše, kromě lásky. Faith schází poslední rok do ukončení studia, ale po nepříjemném rozchodu s přítelem se ocitne v prekérní situaci. Naštěstí se jí naskytne ideální příležitost – práce v malém bistru, k níž patří i možnost pronájmu malé garsonky v tom samém domě. Jedinou nevýhodou je, že hned naproti domu stojí hasičská stanice, takže tam občas bývá poněkud hlučno. Hasiči si někdy po službě zajdou do bistra na drink. Mezi nimi jsou i dva kamarádi, výmluvný a někdy trochu otravný Cory a záhadný, mlčenlivý krasavec Damon, který se tváří, jako by ho nezajímala žádná žena na světě, Faith nevyjímaje. To se ale změní. A kdo by odolal možnosti dostat se pod kůži tak zajímavému a po čertech pohlednému muži?... celý text

Laf
včera 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka. Sice konec byl uspěchaný, pár stránek na víc by to sneslo, ale i tak se mi to četlo dobře a bavilo mne to. Knihu bych zařadila mezi nenáročné odpočinkové čtení, které stojí za to si alespoň jednou přečíst :)

packlik
18.04.2024 2 z 5

Nebýt na obálce fešák a nebýt to o hasičích, tak bych dala ještě o hvězdičku míň. Nemělo to vlastně vůbec nic. Ani jiskru, ani napětí a s hlavními hrdiny fakt soucítit nešlo. Ach joooo.

Babetka32
16.04.2024 5 z 5

Kniha se mi moc líbila moc doporučuji. Četla se mi pěkně akorát ten konec by šel více rozvést najednou hnedka byl konec jinak to byla pěkná oddychovka

Ála1968
15.04.2024 4 z 5

Krásná obálka,která mě upoutala a díky které jsem si knihu koupila.Celý příběh mi přišel takový hodně nedodělaný, hodně věcí rozdělaných, které se nevyřešili,konec dost uspěchaný,nevím jestli bude nějaké pokračování.Na druhou stranu to nebylo vůbec špatné,mělo to své romantické kouzlo

Jita160
07.04.2024 3 z 5

(SPOILER) Tento určitě silný a emotivní příběh měl pro mě velmi pomalý a nezáživný rozjezd.
Nedokázala jsem ani odhadnout, kteří dva budou hlavními hrdiny. Po půlce to, ale nabralo na obrátkách. Rozjíždí se nelehký, ale vášnivý vztah mezi hasičem a studentkou, která si přivydělává v baru. Damon je velmi osamělý a komplikovaný, své povolání hasiče vnímá jako poslání a trest zároveň.
,, Žádný soud na světě by ho neodsoudil tak jak se dokázal odsoudit on sám".
Faith začínající psycholog se v něm snaží číst a pomoci mu se poprat se svými démony a začít někomu věřit.
Musí přijít požár, velké neštěstí, bolest aby to co je mezi nimi dostalo ten správný název.... a šup, je tu bleskurychlý konec, škoda.

MarKy95
02.04.2024 2 z 5

Děj nic moc, přečteno za pár hodin.
Konec moc uspěchaný.

Renike
30.03.2024 4 z 5

Roztomilá jednohubka od autorky. Upoutala mě obálkou :) Uvidíme čím nás překvapí příště.

láska romantika hasiči

Autorovy knížky

Casey Jones
česká, 1974
2024  64%Srdce v plamenech

Kniha Srdce v plamenech je v