Správná parta a kouzelný míč

Správná parta a kouzelný míč https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212437/mid_spravna-parta-a-kouzelny-mic-212437.jpg 5 17 17

Správná parta série

To tu ještě nebylo! Tři děti z Holešovic se sejdou v jedné partě, která si říká Parta kluků, a to i přesto, že do ní patří ta nejholkovatější holka Danda.

MilackovaN
12.05.2021 5 z 5

Knížku jsem četla asi v 10 letech a velmi mě bavila. Jsem z fotbalové rodiny, takže mě téma kouzelného fotbalového míče velmi bavilo. Knížka nabízí spoustu přirovnání, které vždy autor vysvětlí a myslím, že spoustě dětí by to mohlo velmi obohatit slovní zásobu. I po 14 letech mě to velmi bavilo a asi si budu muset přečíst pokračování :-)

JAnD
04.10.2019 4 z 5

Dceři se to líbilo. Samotný děj nic světoborného, hodně moralizující, přibližuje dětem nástrahy moderního života (šikana, vandalismus, drogy, ideologie..).
Ovšem autorovy hlášky stojí za to (zlatý hřeb večera, to je ještě lepší, než zlatý šroub...). Pobavilo, přečetl jsem i druhý díl.

viladora
11.05.2015 5 z 5

V knihovně jsem váhala, ale půjčila jsem si ji. Četla jsem ji holkám (5 a 8 let) před spánkem. Je to fakt dobrý. Přirozené, poučné, zábavné..... Moc se mě i holkám líbí. Doporučuji.