Spousta malých darebáků

Spousta malých darebáků https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/8740/bmid_spousta-malych-darebaku-5KA-8740.jpg 3 35 6

Čtení napínavé jako detektivka a zároveň skvěle humorné. V příběhu o neuvěřitelném únosu syna gangsterského potentáta defilují neodolatelné typy americké galerky, jeden mazanější než druhý. Kolečka ostrouhají všichni – až na jednu výjimku. K výborně napsanému (a přeloženému) textu neodmyslitelně patří ilustrační fotografie.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Humor
Vydáno: , Naše vojsko

Every Little Crook and Nanny , 1972

jaroiva
23.02.2024 4 z 5

Sice je to lehké oddechové čtení, ale aby byl čtenář pořád ve střehu až do konce, kde se co jak zvrtne... Vtipné, ale od Evana Huntera jsem nečekala úplně takovou frašku. Moje nejoblíbenější kniha pod tímto McBainovým pseudonymem - Cizoložství - tak zůstala nepokořena.

jprst
28.01.2023 4 z 5

Detektivka plná humoru, ironie, nadsázky, autor předvedl, že i tohle dokáže zvládnout tak, aby čtenáře pobavil, mne tedy rozhodně...dobrá oddechovka.

Česneksmedem
03.03.2020 4 z 5

Salvatore (Spasitel) Lombino, nám všem známý jako Ed McBain psal velice dobré detektivky a jeho 87. revír je prostě klasika. Tato kniha je hodně jiná, ale občasný úlet je osvěžující.
SPOILER!
Navíc je tato kniha obohacující například v tom, že se dozvíte něco o zlu. To se totiž dovede velice šikovně schovávat, a to i na místech, kde byste ho rozhodně nečekali – například kou-zlo nebo že-zlo. Důležitou součástí knihy jsou obrázky, zvláště pak ten u ne zrovna pravých bankovek (pardon za tu francouzštinu).

postrach
20.08.2017 3 z 5

Styl Kojak na dovolené.Oddechovka.

ThomasRuhe
17.11.2015 4 z 5

Velice vtipné.V této knížce dokázal Hunter (McBain), že s bravurou zvládá i humoristický žánr a to s velkým přehledem.Pro jeho fanoušky zejména série 87.revír vřele doporučuji.

Rafa-P
06.02.2013 4 z 5

Komediální krimi gansterka :) Mně se to líbilo.

Evan Hunter (p)
americká, 1926 - 2005