Spousta času na smrt ekniha

Cybrain je napůl biologický obří počítač. Připojení lidského mozku formou jeho dočasného pronájmu z něj pak dělá superpočítač. Všechno funguje, než se mezi „napojenými“ nedobrovolně objeví hlavní hrdina. A zemře-li v kyberprostoru, zemře i v reálném světě. Nezbývá mu než se pokusit dostat zpět do normálního života. Na cestě za svobodou ale číhají zbytky zmutovaných softwarových řetězců personifikovaných do zabijáckých kyborgů, krvelačných monster a smrtících antivirových policistů… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/124559/spousta-casu-na-smrt-124559.jpg 432

Cybrain (1.)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno: (ekniha), Epocha (ČR, od r. 1989)

Kniha Spousta času na smrt

Drowned

Hodně zajímavý příběh vojáka Grega Honberga, který se po jedné vojenské misi probere ve světě uvnitř počítače z vygumovanou pamětí čtyři měsíce zpět. Je ve skupince průzkumníků, kteří pronajali svůj mozek společnosti Cybrain a probíhá jejich výcvik. Greg se snaží zjistit proč se zde objevil a ostatní mu to pomáhají zjistit což se mu podaří v závěru prvního dílu. Celý se mi to moc líbí jak je to načichlý cyberpunkem a jak skupinka s Gregem si celý svět Cybrainu podrobuje ke svému obrazu. A ta akce.... Paráda.

davidurban1973

Docela ctivy cyberpunk, zajímavě vytvořeny svět uvnitř počítače a datových síti. Jsem zvědav na další díly.

G.i.r.a
30.01.2015

Krásný začátek série, přečteno během chvilky. Autor se přesně trefil do mého stylu, takže já prostě nemám co vytknout. :)

Allebith
24.08.2013

K sérii Cybrain jsem se dostala od třetího dílu.. Pořídila jsem si tedy i první dva, abych věděla, jak to všechno začalo, ale co mě překvapilo.. Třetí jsem si užila daleko víc! Děj má sice jakoby spád, ale na mě je to trochu příliš "umělé". Nevím, jak jinak to popsat. U trojky jsem se skvěle bavila... A vážně nevím v čem vlastně spočívá háček.

Neo1tex
09.07.2013

No.... dočetl jsem se asi do třetiny a pak jsem toho nechal. Nemá to ani hlavu, ani patu, ani logiku, ale promyšlenou nelogiku. Nehodnotím, protože jsem nedočetl, ale kdybych dočetl a pokračovalo by to stejně, jako první část knihy, musel bych dát jedinou hvězdu, ne-li odpad.