Sportovci

Sportovci https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313440/bmid_sportovci-GV2-313440.jpg 4 2 1

Milujeme je. Náš národní poklad, naši Sportovci. A nyní jsou všichni pohromadě v luxusní knize fotografa Ondřeje Pýchy. Ondřej má za sebou hezkých pár let na vrcholu branže, kde se snoubí móda i sport. Na jeho fotkách defilují šampióni všeho druhu. Chlapi ve vzácných okamžicích pokory a něhy, krásný holky ve chvílích, kdy vás, byť jen na okamžik, pustí do svého soukromí. V knize Sportovci naleznete spoustu exkluzivních fotografií, mimo jiné Tomáše Berdycha, Gabriely Koukalové nebo Lucie Šafářové, a také mediálně úspěšné snímky desítek dalších úspěšných českých sportovců ve známém či přepracovaném provedení.... celý text

Criosphinxx
30.09.2022 3 z 5

Fotografie dělané jako do nějakého kalendáře.

Pýcha má talent, ale od knihy jsem očekával něco jiného.
Myslel jsem si, že se bude jednat o fotky sportovců v jejich okamžicích slávy, nebo při sportovních výkonech, ale zde jsou jen jako takovými modely. Ale chápu…móda, sport a fotografie - definice práce O. Pýchy.

Na začátku je zmíněná první fotka, která nastartovala kariéru, ale není tam, což je taky veliká škoda.

sportovci fotografické publikace čeští sportovci

1999  76%Lunetic
2016  80%Sportovci