Spolubydlící

Spolubydlící
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397248/bmid_spolubydlici-eih-397248.jpg 4 686 686

Když svatbou vztah nekončí, ale teprve začíná… Holland Bakkerová má byteček na Manhattanu, nenáročnou asistentskou práci v divadle a touhu stát se spisovatelkou. Už šest měsíců ale nenapsala ani řádku. Místo toho den co den postává ve stanici metra na Padesáté ulici a dychtivě poslouchá, když hraje On. Calvin, chlap s těma nejuhrančivějšíma zelenýma očima, neodolatelným irským přízvukem a ďábelskými prsty na strunách kytary. Právě takového sólistu by nutně potřebovali v divadle, které vede Hollandin strýc. Jenže to má drobný háček: Calvin je ve Státech už pár let nelegálně. Nenašla by se nějaká cesta, jak pro něj získat povolení k pobytu? Co třeba fingovaný sňatek? Christina Laurenová – je vůbec třeba něco dodávat? Přichází další romantický i zábavný příběh nejen pro čtenářky, které si oblíbily románové série Vášnivý a Božský. Tentokrát společně nakoukneme do oslnivého světa muzikálových divadel na Broadwayi, ale i do newyorských ulic, barů a samozřejmě také do ložnice hlavních hrdinů. Kniha Spolubydlící se v USA stala bestsellerem a předlohou pro hollywoodské filmové zpracování.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Roomies , 2017

alva1
22.02.2019 5 z 5

Romantické, milé a vtipné čtení.

happy19
22.02.2019 5 z 5

Příjemné,romantické počtení!
Svěží námět z prostředí umělců..humorné sekce nemají chybu;-)..dávám plný počet!

Lofda
21.02.2019 4 z 5

Moc jsem se těšila, až si tuto novinku od mých oblíbených autorek přečtu a zklamaná rozhodně nejsem. Oproti předchozím knihám trochu "ubraly", ale o to víc romantiky v knížce najdete ;-) Za mě velká spokojenost, nenáročná odpočinková jednohubka :-)

Evka3814
21.02.2019 3 z 5

No to byla úplná horská dráha. Jelikož mám tyto autorky ráda,tak dávám průměr ☆Docela mě to zklamalo,je to jiné než ostatní knihy:( Neříkám že by to byla katastrofa,ale určitě se k této knize nevrátim. Holland mě přišla jako fňukna a přišlo mě to takové bez děje

Jajibloguje
20.02.2019 2 z 5

Spolubydlící je milá a príjemná kniha, ktorá sa číta jednoducho. Neohúrila ma (aj keď sa mi páčila), ale ani veľmi nesklamala. Je to taký príjemný priemer, ktorý som si veľmi rada prečítala. Avšak eso, ktoré mala Christina Lauren v rukáve nebolo využité naplno. Vzťah medzi Holland a Calvinom bol pre mňa povrchný vo všetkých smeroch a nedotiahnutý dokonca. Vzhľadom na to, že práve o nich bola táto kniha, je to veľká škoda. Aj tak ju ale odporúčam prečítať tým, ktorí majú radi romantiku, hudbu a jemnú erotiku, alebo si chcú pri čítaní len tak oddýchnuť a na nič nemyslieť. Ak uvažujete, že si knihu prečítate, nebudem vám hovoriť ani áno ani nie. Skúste a uvidíte, či váš názor bude podobný alebo si o knihe budete myslieť niečo iné.

markéta88
20.02.2019 5 z 5

Kniha me uplne pohltila a nenechala me klidnou ani na konci...kdyz jsem zjistla, ze jsem na posledni strance byla jsem zklamana...
Chtela bych pridavek jako to budou mit v manzelstvi adt ;-)

prcek19
20.02.2019 4 z 5

Po předchozí knize, která nebyla přesně to, na co sem u těchto autorek zvyklá, se zase vrací k tomu, co se jim povedlo a co baví..i když musím říct, že ze začátku mi chvilku trvalo, než sem se začetla, proto ta jedna hvězdička dolů..jinak sem moc ráda, že to zase není o tom, že se šéf zakouká do své sekretářky, jako u dost knih z poslední doby..prostředí divadla mě nesmírně bavilo a těším se na další knihu od těchto autorek

Arianne
18.02.2019 4 z 5

Sice žádné wow, to se nekonalo, ale rozhodně neurazí. Trochu nudnější začátek, pak už se četla rychle, byla jsem zvědavá, jaký zvrat si autorky vymyslí. Trochu klišé, ale jinak příjemné čtení.

jani.ruzicko
17.02.2019 4 z 5

Opět je to jiné než u série Božského či Vášnivého, tohle je spíš romantika, ale vůbec mi to nevadilo a odnáším si příjemný a milý pocit z přečteného příběhu.
Samozřejmě je i toto často psané téma, ale líbilo se mi podání a ten důvod proč chtěl Calvin zůstat a i to, proč mu to chtěla Hollsy umožnit. =) Sympatické byly snad všechny postavy, samozřejmě až na pár výjimek, ale do strýčků jsem se naprosto zamilovala, ti byli dokonale božští a rozhodně bych takové brala.
Jsem ráda, že se Holland nakonec stala hlavní rolí ve svém životě, přesto mi tahle část přišla možná trochu odbytá a určitě tam mohlo být více toho, jak hledá sama sebe =).
Čtivá oddychovka a já určitě doporučuji =)

adela2230
17.02.2019 5 z 5

Nevěděla jsem co čekat, po předchozí knize Miluji tě,... jsem toho moc neočekávala. Nakonec mě to dost překvapilo, je to jiné, než co autorky psaly, ale hezky se to čte, není tam ani typické schéma podle předchozích knih. Je to krásný romantický příběh.

ciaram
17.02.2019 3 z 5

Momentálně jedu na romantické vlně a příběh jsem dala za jeden den. Opět se to čte dobře, děj ubíhá, krásně staví vztah a jak se do děje má zamíchat peripetie, tak to skřípe. Dali těch překážek najednou moc, jako by se neuměli rozhodnout pro hlavní průšvih a jeden z těch navíc mi přišel zbytečně malicherný. Díky popisu autorek jsem si živě představovala, jak Calvin hraje na kytaru. To holky vystihly dokonale.

Mishickaa
16.02.2019 5 z 5

Úžasná kniha! Příběh nezklamal! Na jeden dech precteno!
Je to trosku jiné než série božský, ale pořad je to jejich rukopis! :-)

LuciKo
15.02.2019 4 z 5

Autorky nezklamaly. Po knize Miluji tě, nenávidím tě, která mi úplně nesedla, mě naopak tato potěšila a strávila jsem s ní příjemné dva dny :)

EvaSupovic
15.02.2019 3 z 5

Tak 3 hvězdy dám, ale tedy u těchto autorek jsem si zvykla na jiný styl....poslední knihy jsou opravdu spíš průměr :-)

domina
14.02.2019 4 z 5

Kniha je trochu jiná, než na jaké jsem od těchto autorek zvyklá. Není tak odvážná jako ostatní jejich knihy, ale líbí se mi. Jen jedna věc mě neskutečně štve... Chyby v textu překladu. Sakryš, už by se někdo měl naučit psát slovo tchyně...a ne s chybou v čárce, kdy je slovo napsáno špatně jako tchýně...