Věrný zhýralec

Věrný zhýralec https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77055/bmid_verny-zhyralec-DhC-77055.jpg 4 9 1

Spolehlivý hrabě série

Děj několik let po roce 1812. Marcus, hrabě Rutheford je znám po celé londýnské společnosti jako zpustlík a zhýralec. Když se však setká se slečnou Meg Fellowesovou, prokáže se jeho vrozená čest. Aby neposkvrnil pověst této osudem pronásledované dívky, vezme si ji za manželku. Ovšem lásku jí přísahat nedokáže. Dokáže Meg žít ve svazku bez lásky, zvlášť když ona sama tuší, že se do Marca beznadějně zamilovala?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Dutiful Rake , 2002

modranka
11.03.2019 5 z 5

Veľmi pekný príbeh i keď musím povedať, že český názov sa tak veľmi nezhoduje s tým, čo som si prečítala. Opak bol pravdou, ale uznám, že originál názov The Dutiful Rake (Spoľahlivý gróf) by bol asi nudný, ale oveľa viac vystihuje dej. A teraz k samotnému deju. Páčilo sa mi ako sa autorka zhostila témy nedorozumenia medzi medzi partnermi a nachádzaní cesty k sebe. Erotika - bez ktorej nie je možné dnes čítať tento druh literatúry - neprekročila hranicu porna, zostala v polohe príjemného šteklenia v žalúdku. U mňa plný počet hviezdičiek, naozaj som nemala čo vytknúť.
Pozn. Určite si knižku prečítajte ako prvú v sérii Spolehlivý hrabě, lebo jej pokračovanie má priame napojenie v postave Jacka.