Spiknutí babiček

Spiknutí babiček https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/8838/spiknuti-babicek-8838.jpg 3 24 24

Charlotta už toho má plné zuby.Místo aby si užívala puberťáckých radovánek a chodila s krasavcem Valentinem, musí dělat chůvu zlobivým malým bratříčkům - dvojčatům, protože maminka už je u konce svých sil. Situace se ještě přiostří, když se v jejich domácnosti stkají dvě babičky-jedna bývalá hrdinka socialistické práce z východního Berlína, druhý dcera živnostníka ze západní části tohoto města. Ani jedna z nich netuší, že maminka si je nasadila do domácnosti z důvodů, které nejsou tak úplně nezjištné.!... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Das Oma-komplott , 2004

1v8na
21.08.2014 3 z 5

spoiler - Celkem zajímavý příběh. Já osobně nemužu občas babičku rozdýchat ani u ní doma, natož ještě kdyby měli obě dvě bydlet u nás doma s námi pod jednou stŘechou, to by byl naprostý horor. A k tomu ještě kdyby se kolem mě měla batolit dvojčata.

dark.ma93
04.07.2012 1 z 5

Průměrný románek...

Hancza
07.09.2011 2 z 5

Na to že jde o dívčí román pro náctileté, obsahuje kniha spoustu cizích slov. Při čtení jsem měla po ruce slovník, abych vůbec rozumněla, "co tím autorka chtěla říci"

Autorovy knížky

Martina Dierks