Červen

Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život! Odpočet začal a čas běží... Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/44634/spiknuti-cerven-44634.jpg 4.357

Spiknutí 365 (6.)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

June (2010)

Kniha Červen

zuzana4291

Tento díl byl velmi dobrý. Opět jsem se nenudila. Pořád se něco dělo a k rozluštění NZO je Cal zase o kousek blíž.

buccaneerka
27.08.2017

Narozdíl od jiných dílů v tomto je na konci jasné, jakým způsobem se dostane z pasti a přežije. První polovina knihy se mi zdála pomalejší, ale druhá půlka zase nabrala tempo a při čtení mám pocit, že běžím spolu s Callem.

Laughtubbe
15.04.2016

Zajmavé a vtipné počteníčko

AjťačkaTýnka
29.08.2013

Stejně jako předchozí knihy této série, je báječná, napínavá, poutavá. Přiznám se, že jsem si představovala sama sebe v podobných situacích a ptala se, jak bych to třeba vyřešila já. Opravdu nezaměnitelné kouzlo nápadu autora. Palec nahoru! :)

Gabrielle Lord
australská, 1946