Spící agent

Spící agent https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13485/bmid_spici-agent-5lA-13485.jpg 4 94 35

Do Velké Británie je vyslána německá špionka, která díky svému důmyslému krytí přečká témeř celou válku neodhalena jako spící agent. K životu ji probudí až Hitlerův rozkaz získat plány k invazi do Francie. Proti ní však stojí Alfred Vicary, profesor historie a osobní Churchillův přítel, který v MI6 vede desinformační kampaň. Nyní však musí odhalit nepřátelského špiona, a to za každou cenu.... celý text

Literatura světová Romány Válečné
Vydáno: , Domino

The Unlikely Spy , 1996

LMih
26.11.2014 2 z 5

Silvovi nemožno vytknúť, že píše zle, ale celá kniha na mňa pôsobí veľmi nedôveryhodne. Aj keď je to iba fikcia, musí vyznieť ako niečo reálne. A to chýba v skoro každom Silvovom románe. Budem musieť poprosiť Jo Nesba, aby začal písať špionážne romány.

Rabjohns
02.10.2014 5 z 5

Výborný román,ve kterém sledujeme špionážní hru s velkým H.

Miky88
02.09.2014 5 z 5

Úžasný špionážní román od skvělého autora. Celá kniha je napínavá, čtivá, dramatická a postavy jsou popsány tak dokonale, že i těch "záporných" je vám někdy líto. Prostě jednim slovem PARÁDA. Všem vřele doporučuji.

čef
04.07.2014 5 z 5

Této špionce nelze vytknout vůbec nic - napínavé, zamotané, plné špinavých triků, falešných citů a obětování nevinných ve jménu vyšších cílů. Souhlasím, že jde o nejlepší z knih autora a to zde mají všechny velmi vysoké hodnocení. Těším se na další příběhy tohoto autora.

Mako123123
31.07.2013 5 z 5

Skvelá, napínavá a zaujímavá kniha... od skvelého autora. :)

technik1965
04.06.2013 5 z 5

Daniel Silva nesklamal, opäť vynikajúva kniha

kidi
12.04.2013

Asi nej od Daniela S. super čtivé

ajaksiczek
16.02.2013 5 z 5

Neskutečně dobrý špionážní román! Jednoznačně doporučuji!

Dandulka
21.05.2012 5 z 5

Skvělý, vynikající špionážní román, kde až do konce celé knihy nevíte, kdo je kdo!!!!! Dopdručuji!!!!!!

basset
08.03.2012 5 z 5

Poctivých 528 strán špionáže počas 2.svetovej. Churchill, Hitler, Canaris, všetci sú tam. Všetko dopodrobna vysvetlené. Dobrá kniha. Neviem prečo až teraz v slovenskom vydaní.

Steve
02.12.2011 4 z 5

Kniha od autora Daniela Silvy Přísně tajné ve slovenském vydání vyšla kniha v češtině pod názvem Spící agent.

dalimoni
23.07.2011 5 z 5

Velmi kvalitně napsaný špionážní trhiller z doby druhé světové války, příběh napínavý, postavy skvěle popsány, dramatičnost nechyběla, čtivost také ne, takže kdo má rád špionážní thrillery, tak vřele doporučuji. 95%.

derminator
25.01.2011 5 z 5

Skvělá knížka a jelikož to byla Silvovo prvotina a ostatní jsou také tak dobré a mnohé knihy ještě lepší nemohu jinak než tuto knihu s velmi překvapujícím koncem ohodnotit jako skvělé a nadprůměrné 90%.

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

ufff - tohle byla super kniha !!!

Lithin
30.11.-0001 4 z 5

Ačkoliv vážně nemám ráda válečné záležitosti, Spící agent mě vážně dostal a obzvlášť v závěru jsem se nepřestávala divit. Vřele doporučuji :)