Vegetariánská kuchyně - Špalíček receptů

Vegetariánská kuchyně - Špalíček receptů https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105210/bmid_vegetarianska-kuchyne-spalicek-rece-Etm-105210.jpg 4 7 2

Špalíček receptů série

Sbírka receptů obsahující tipy pro vegetariány, polovegetariány a vegany. Provedeme vás světem přípravy polévek a předkrmů, nezapomeneme samozřejmě ani na hlavní jídla či přílohy. Následně se dozvíte lákavé tipy na zákusky a lehká jídla a jako sladkou třešničku na dortu vám doporučíme několik druhů dezertů. Tato inspirativní kuchařka nabízí 120 receptů, které vás přesvědčí o lákavosti a hlavně výborné chuti dnešních vegetariánských pokrmů.... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Slovart (ČR)

Vegetarian , 2004

whack
15.02.2017 4 z 5

Praktická, malá (ľahko prenosná) kuchárka, obsahuje 120 vegetariánskych receptov, z toho asi 50 vegánskych. Bežne dostupné ingrediencie, prehľadný postup prípravy jedla vrátane troch fotiek z prípravy, plus fotka hotového jedla. Je to písané zrozumiteľne aj pre začiatočníkov vo varení.

ZuzkaH.
29.11.2012 5 z 5

Tato kuchařka obsahuje 120 receptů - polévky a předkrmy, zákusky a lehká jídla, hlavní jídla, přílohy a saláty, dezerty. Všechny postupy jsou popsány srozumitelným způsobem a navíc je u každého receptu foto výsledného pokrmu + nafocená průběžná příprava. Já osobně jsem s kuchařkou velice spokojená.

vegetariánství

2005  89%Vegetariánská kuchyně - Špalíček receptů