Sophiin skandál

Sophie Brackenburyová tráví většinu času v redakci nepříliš známého, leč dokonale načančaného časopisu o životním stylu jménem Strava o duši. Jejím snem je stát se topmodelkou nebo uznávanou literátkou. Ve skutečnosti však zastává bezvýznamný post recepční a asistentky vrtošivého a despotického majitele časopisu a prakticky celou svou pracovní dobu věnuje tomu, aby nedostala padáka. Ve chvíli, kdy se rozchází s Martinem, se svým pochybným přítelem makléřem, se její nejlepší kamarádka, okouzlující bohatá slečna Pennelope, vzdává všech mužů ve prospěch lásky k úchvatné Charlotte, jejíž minulost je poznamenána pochybným svazkem s Martinem. Penelope, vedena nejlepšími úmysly, se nsaží dát Sophii dohromady se svým bratrem Michaelem. Sophiin názor na něho je nicméně nevalný, protože má za to, že jde o jistého "troubu", s nímž se seznámila na jednom večírku. Má jej za ošklivce, jemuž neuvěřitelně páchne z úst. Tato zamotaná situace se posléze vyhrocuje.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30713/sophiin-skandal-30713.jpg 2.56

Sophieś Scandal

Vydáno:, BB art

Jája92
05.08.2017

Vůbec mě to nezaujalo, v knize se špatně orientovalo a po pár kapitolách jsem to odložila

kika 13
28.12.2012

Čtenář se podle mě neorientuje co je pravda a co jen sen hlavní hrdinky.

Virginia Blackburn

Virginia Blackburn