Sólo pro Panenku

Sólo pro Panenku https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94299/solo-pro-panenku-94299.jpg 4 18 4

Kniha popisuje sportovní kariéru legendárního hráče Bohemians Praha a národního týmu ČSSR Antonína Panenky. Od prvních fotbalových krůčků až po světoznámou penaltu, která rozhodla o titulu mistrů Evropy pro ČSSR v Bělehradě 1976.

Kabuky
29.05.2022 5 z 5

Edice Stadion - co kniha, to kvalita.

RoBertino27
19.08.2020 4 z 5

Knížka z edice Stadion je vlastně rozdělena na dvě linie - v jedné se seznamujeme s historií Bohemians, v druhé sledujeme vývoj budoucího mistra penalt Antonína Panenky. A jako bonus tu jsou i jeho vzpomínky a postřehy. Protože končí cca v roce 1981, nazval bych ji hudebním termínem "nedokončená..."

Luigi1
17.06.2020 4 z 5

Tento vynikající PAN fotbalista si tuto publikaci zasloužil.Když hrál byl skromný a pomáhal celému týmu.Jeho famozní penálta Mayerovi vstoupila nejen do dějin kopané,ale i do života všech lidí,kteří byli u televizních přijímačů.Já byl zak napnutý,že jsem myslel,že to semnou sekne,ale pak to republikově(Československa) vybuchlo v křík který musel být slyšet po celé planetě

vlastimil577
23.03.2018 5 z 5

První z řady knih o sportu - to bylo ještě více o srdci a ne o financích !!