Šokující aféra

Šokující aféra https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224358/bmid_sokujici-afera-224358.jpg 4 19 6

Adriana Macháčová a Róbert Dyda po úspěšném společném debutu Šokujúca aféra(2014) na slovenském trhu přichází s jeho českým překladem. Adriana Macháčová je autorkou románů Cudzie vzťahy (2011), Žena vplyvného muža(2012), Dobré dni sa začínajú v noci (2012), Striptíz duší(2013) a Nebezpečný muž (2014). Narodila se ve znamení Vodnáře, vystudovala FF UK v Bratislavě. S manželem a se synem Maximem žijí střídavě v Bratislavě a ve Vídni. Róbert Dyda, publicista a vydavatel internetového magazínu Sieťovka, byl u zrodu nejnavštěvovanějšího slovenského blogu. Téměř jedno celé desetiletí pracoval v jednom z hlavních deníků, které ovlivňují veřejné mínění, a vyzkoušel si i práci v bulváru. Narodil se ve znamení Berana, vystudoval FF UK v Bratislavě. Už několik let žije nedaleko Mnichova.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Brána

Šokujúca aféra

jana277
16.06.2021 3 z 5

Čítanie na letnú dovolenku, kedy netreba hlbšie myšlienky. Bola som zvedavá na koniec, či budú vinníci potrestaní. Záver knihy je zo života, pekne zobrazená realita súčasnosti.

Radka1911
03.04.2020 4 z 5

Odpočinkový, jednoduchý románek. Přečetla jsem za jedno odpoledne.

1alena1
31.01.2017 4 z 5

Určitě to není na nobelovu cenu za literaturu, ale knížka mě chytla tak, že jsem jí četla s chutí, nedočkavostí a když jsem se dostala do půlky, tak už jsem jí musela dorazit na jeden zátah. Doporučuji k přečtení všem, kdo, mají rádi československou literaturu o našich lidech, našich povahách, našich problémech.

maličkán
03.10.2016 4 z 5

Docela zajímavá, dobře čtivá knížečka. I když si hlavní hrdinka asi moc sympatií u čtenářů nezískala, moc se nelišila od ostatních aktérů románu, všichni byli svým způsobem negativní. Tak vlastně koho soudit?

myšpa
30.08.2016 2 z 5

Červená knihovna s detektivní zápletkou.

Kopretina_aku
06.12.2014 4 z 5

Čtivá kniha ze současnosti o problémech tzv. bohaté paničky, která se v manželství nudí a ráda užívá peníze, milence a o vlastní rodinu se moc nezajímá. Hlavní hrdince jsem se srdce přála, aby se vše zlé, co udělala, obrátilo proti ní a aby jí alespoň její svědomí pořádně vytrestalo. Ukázkový příklad toho, že za peníze lze koupit vše, ale někdy ne na dlouho.

pro ženy romantika krimi

Autoři knihy