Sny jako zdroj sebepoznání

Sny jako zdroj sebepoznání https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340638/mid_sny-jako-zdroj-sebepoznani-9Gz-340638.png 4 11 4

Zdají se vám často sny a chcete vědět, co znamenají? Jejich prostřednictvím můžete nahlédnout do svého podvědomí a vyřešit mnoho skrytých problémů, o kterých možná ani nevíte, že je máte. Přinášíme inspiraci nejen všem, kteří se o sny zajímají soukromě, ale také psychologům a psychoterapeutům.

hu_87
22.05.2021 4 z 5

V oblasti problematiky se jedná o solidně podanou knížku, včetně různých možností výkladů snů, způsoby jak si sny lépe zapamatovat nebo jak je využít k tomu, že se z nich nějak poučíme. Sny jsou v podstatě cestou do našeho nevědomí, které nám může dávat různá "znamení" a díky tomu můžeme na chvilku zvolnit, zamyslet se, co děláme špatně apod.

Papírek
21.05.2021 3 z 5

Kniha nesplnila úplně mé očekávání. Odnesl jsem si z ní jen pár nových poznatků. Ke konci už jsem se musel nutit, abych ji dočetl. Obrazová příloha na konci knihy je skutečně zajímavá a krásná.

Danafantom
10.06.2018 3 z 5

Knížka se vás snaží přesvědčit, že sny jsou důležité, a že má smysl se jimi zabývat a snažit se je interpretovat. Je vidět, že autorka toho má hodně nastudováno a že i sama aktivně pátrá. Mě přesvědčovat nemusela. I tak jsem si pár postřehů odnesla.

Gabba99
12.10.2017 4 z 5

Kniha přinesla to , co jsem očekávala. jednoduše zasvětí čtenáře do problematiky snů a nabídne možnosti jak tyto interpretovat a dále se jimi zabývat. Myslím, že je to jedna z možností, jak opravdu člověk může poznávat i sám sebe, svá zákoutí i nevyslovené touhy.

2018  69%Uzdravte svou duši
2016  75%Sny jako zdroj sebepoznání