Snění za svitu polární záře

Snění za svitu polární záře https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369330/bmid_sneni-za-svitu-polarni-zare-ReP-369330.JPG 3 10 5

Vítejte ve Švédsku, zemi nádherné, nedotčené přírody, kde se odehrávají i následující tři milostné příběhy. Vychutnejte si vyprávění o osudech hlavních postav, které musí na cestě za štěstím překonat množství překážek. Buďte u toho, když jim na dveře zaťuká láska...

Romány Pro ženy
Vydáno: , Liber Novus (Srbsko)

Nordlichtträume , 2009

Gabriela_K
25.04.2023 1 z 5

Souhlasím s komentářem uživatelky Illaa chybělo mi nějaké budování té lásky nebo vztahu, protože se ty postavy seznámily a hned věděly, že se milují a chtějí spolu strávit zbytek života (ano, trochu to omluvá, že jsou to povídky, ale i tak si myslím, že se dá vymyslet 100 stránkový příběh, který bude skvěle konkurovat několikanásobně delší knize).
Nevadí mi romantické knížky, i když to není můj nejoblíbenější žánr, ale dá se sáhnout po něčem lepším.

Illaa
13.11.2020 1 z 5

Znovu bych se do této knihy nepustila. Byla to jedna velká romantika. Tím, že to byly tři kratší povídky, tak mi to přišlo i takové odfláknuté. Sotva se seznámili, uvědomili si, že se milují, pak se vyskytla menší překážka, která se vzápětí vyřešila. Stejné jako přes kopírák.

kolemjdouci123
25.10.2018 5 z 5

Velmi rozmanitá kniha, která se hodí pro chvilky, kdy chcete uniknout někam jinam...

MinaHawke
27.04.2018 4 z 5

Mě se líbily všechny tři povídky. Jsou to takové oddychové příběhy.

knihamouder
26.02.2018 4 z 5

Tři příběhy, které spojuje Švédsko, panenská příroda, láska a sladký konec.
Podíváte se do světa lékařství, do lesů za medvědy i do světa hoteliérů.
Na konci knihy naleznete několik švédských receptů.
Jde o lehké čtení. Líbil se mi popis krajiny i zvolená témata u jednotlivých příběhů.

Inga Lindström
německá, 1954