Sňatek z vyšší vůle / Lucy a ničema

Sňatek z vyšší vůle / Lucy a ničema https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142338/bmid_snatek-z-vyssi-vule-lucy-a-nicema-AIm-142338.jpg 3 24 5

Barbara Neil - Lucy a ničema. Mladý lord Roderick, hrabě ze Silverthorne, bezstarostně láme srdce žen bez rozdílu věku. Matka je chováním svého syna znepokojena, a proto se uchyluje k léčce. Jakou roli v ní asi sehraje elegantní a záhadná slečna Lucy Bledsová? Jeanne Carmichael - Sňatek z vyšší vůle. Každý má svého anděla strážného a Serenin anděl Cuthbert je pěkný intrikán. Všemi možnými prostředky pomáhá krásné Sereně získat srdce lorda Lyntona. Přestože ti dva jsou jeden pro druhého jako stvořeni, není nikterak snadné si lásku vybojovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Match Made in Heaven; Lucy´s Scoundrel , 1991

uzivatel83509
15.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Lucy a ničema - krásný příběh o tom, jak dostat sukničkáře k oltáři. Roderick svádí ženy, ale aby měl od nich pokoj, vykládá jim, že je již zadaný. Jeho matce se to nelíbí, tak na něj nastraží léčku a pošle mu na panství Lucy... Kdo že je ta Lucy, kterou Roderick nezná? - přeci jeho smyšlená snoubenka :-)
Moc hezký příběh, určitě doporučuji!

miruska1
26.11.2022 3 z 5

Sňatek z vyšší vůle - docela jsem se bavila.
Lucy a ničema - začátek super, bavila jsem se, ale asi od půlky to už bylo otravné a nudné.

snowpinkee
11.11.2018 2 z 5

Precteno jako meziknizka. Oba pribehy byly fajn. Takova oddychovka.

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Lucy a ničema byl opravdu čtivý,vtipný příběh krása! :-)

modranka
15.01.2014 4 z 5

Sňatek z vyšší vůle: celkom roztomilý príbeh, najsympatickejšie postavy mi boli práve strážny anjeli - jeden učiteľ, druhý intrigán. Ako oddychové čítanie super.