Smrtelný pád

Smrtelný pád https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19409/smrtelny-pad-19409.jpg 4 12 3

Lincoln Tremayne, dědic vikomství a správce otcovy usedlosti v Dorsetu, má jednu sžíravou touhu - být vybrán jako žokej britského olympijského týmu na Třídenní jezdecký turnaj. Zdá se ale, že musí splnění tohoto snu odložit na neurčito. Když totiž jedné noci dorazí do stájí, vstoupí rovnou do zlého snu. Do jejich sedlovny se vloupali zloději, napadli dceru majitelů stájí, která po činu zůstala v bezvědomí. Zatímco leží v kómatu, Lincoln se naprosto náhodou dostává pachatelům na stopu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Olympia

Deadfall , 2004

Luigi1
24.04.2023 5 z 5

Tato kniha mě bavila od začátku do konce doporučuji

kikidok
13.06.2020 2 z 5

Přesto, že má kniha 270 stran mě hrozně nebavila. Četla se hrozně pomalu a musela jsem se do ní nutit. Šla jsem do toho s tím, že čtu detektivku, ale v podstatě jsem četla spíš román s pozadím detektivky. A já zamilované romány zrovna nemusím. Ani zápletka se závody mě bohužel nebavila, hlavně proto, že s tomuto tématu nemám vztah. Obecně zklamání.

lucmat
03.08.2015 5 z 5

Skvělá kniha, bavila od začátku do konce. Autorka - výborná pokračovatelka Dicka Francise, za sebe rozhodně doporučuji.