Smoothie Book - Více než dieta, životní styl

Smoothie Book - Více než dieta, životní styl https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252620/bmid_smoothie-book-vice-nez-dieta-zivotn-hyK-252620.jpg 4 21 5

SMOOTHIE BOOK, kniha , která vás nabije energií a podpoří vás v rozhodnutí začít se zdravou stravou, změnit svůj životní styl ! Chcete zůstat dlouho zdravá a krásná ? Pečujte o své tělo, budete s ním dlouho!

makkuska
26.12.2020 3 z 5

Krásná inspirativní kniha, leč kombinace přesně v poměru, jak je autorka navrhuje, mi nechutnají. Často kouknu na obrázek, na poměr a pak si to dělám podle sebe. Takže jako inspirace super. Zpracování je povedené.

TaLu
29.06.2017 3 z 5

Jééé, já také dostala dárek mixer a tuto knihu jako doplněk, od té doby jsme různě kombinovali, ale ty tradiční přísady nám chutnají více, než ty zvláštní, jež jsou popsány v knize. Takže já si pochutnám na klasice a zdravotní dopady neřeším :o)

alnahu
28.06.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala od dcery k vánocům, abych začala pečovat o své zdraví. Samozřejmě mě ji pak doplnila i mixerem, takže od jara používám tyto báječné recepty na očistu těla a cítím se opravdu mnohem lépe. Kniha je velkým pomocníkem, co a jak kombinovat a na co je toto smoothie vhodné.
"Pečujte o své tělo, budete s ním dlouho!"

BarkaS
03.03.2017

Krásně udělané, nádherně nafocené, skvělé jako dárek. Jen těch receptů tam zas tak moc není :) a vlastně ani nejsou moc originální.

Valentine
21.01.2016 5 z 5

Super jednoduchá kuchařka s minimalistickým designem a recepty na vynikající smoothie. Mňam :)

2015  82%Smoothie Book - Více než dieta, životní styl
2018  60%Buddhovy misky - Buddha Bowls tradiční jídla v novém pojetí