Sluneční znamení

Sluneční znamení https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28736/bmid_slunecni-znameni-zXm-28736.jpg 5 183 43

Skvělý astrologický průvodce. Sluneční znamení vám dovolí poznat skutečnou povahu lidí, kteří vás obklopují. Dozvíte se vše, co vás zajímá. Jaký je doopravdy váš přítel ? Vzala si vás vaše manželka jen pro peníze? Jak si máte udržet manžela? Kdy je nejlepší doba požádat svého šéfa o zvýšení platu, vaši vyvolenou o ruku a švagra o půjčku? Díky Lindě Goodmanové odhalíte nejskrytější rysy charakteru svých přátel i nepřátel a zároveň lépe poznáte i sami sebe.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Knižní klub , Pragma

Linda Goodman's Sun Signs , 1968

moničina
12.06.2017 5 z 5

Veľmi pekne, zrozumiteľne a hlavne vtipne napísaná kniha. A sedí to.

Richisa
02.06.2017 3 z 5

V knize si občas počtu, když se o někom novém dozvím jeho datum narození. Nijak přehnaně tomu nevěřím, ale vždycky se najde aspoň nějaká část osobnosti, která prostě sedí. Navíc vše je psáno vtipně, takže se člověk u popisů taky pobaví.

Atanone
27.04.2017 5 z 5

Nejen že se poučíte,ale ještě se i pobavíte.

Jia
29.03.2017 5 z 5

Nejpovedenější a neuvěřitelně výstižný astrologický průvodce ze všech, které jsem kdy četla. Doporučuji přečíst všem, aby lépe poznali a pochopili své blízké :-)

Poustevník_
16.12.2016 3 z 5

Tato kniha je psaná velmi čtivým, jednoduchým, zábavným a tím pádem i populárním stylem. Každý člověk se tam nějak najde a v každé fázi svého vývoje jej zaujmou jiné věci. Za formu, jakou je tato kniha napsána dávám * navíc. Za astrologii jako takovou dávám s přimhouřeným okem ***. Nejedná se o astrologii, natož o učebnici astrologie, pro sebe ji řadím spíš do beletrie.

Je bezesporu jisté, že je tato kniha psána z pera člověka, který má bohaté zkušenosti s lidmi, má skvělou pozorovací schopnost. Jednotlivé sluneční povahy jsou popsány s nadsázkou, slohovou lehkostí a vtipem. O to víc v lidech podporuje Forerův efekt a jiná zkreslení, díky nímž čtenář snadno podlehne přesvědčení, že je popis naprosto přesný až dokonalý.

To, že charakteristiky znamení obsahují i mnoho trefných postřehů až archetypálního ražení knize neupírám. Tomu, kdo se chce astrologií bavit ji mohu jen doporučit.

PanKošťál
17.10.2016

Pravdivá a zároveň čtivá kniha. Doporučuji!!

Gwendelína
12.09.2016 5 z 5

Kniha, o které jsem si před patnácti lety myslela, že je naprosto mimo. Nyní zjišťuji, že to není kniha, ale já, kdo se mění, a to k obrazu knihy. Krásně vykreslené povahy všech "druhů" lidí, se kterými se setkáváme, od dětí, přes partnery, podřízené a nadřízené. Používám ji jako berličku při studiu osob, pokud si nejsem jistá. Ale přece jen - vlastní úsudek je asi ten nejlepší rádce. Doporučuji!

DickBach
20.04.2016 5 z 5

Na horoskopy a podobné novinové články moc nevěřím, většinou je ani nečtu. Ovšem paní Goodman je velice precizní, přesná a svému řemeslu skutečně rozuměla.

3nitka
03.01.2016 5 z 5

Jedna z mojich obľúbených kníh o znameniach. Mám pocit, že dosť vystihuje.

bejan
19.10.2015 5 z 5

Nejsem zatížený na horoskopy, ale tohle je skvělá kniha.

Shui-Xian
19.10.2015 5 z 5

Nikdy bych si nepomyslela, že dám *5 astrologické příručce. Jenže ona to vlastně ani příručka není... Považuji tuhle knihu za velmi zdařilou beletrii - Goodmanová má perfektně výstižný sloh, čtivý, poutavý, projevuje vtipný nadhled, a zároveň dojme tím, jak skvělý je znalec lidských povah. Nepřesvědčuje, pouze dodává informace, které by se mohly hodit. A než aby prozradila příliš, poeticky zakončí své charakteristiky tak, že máte chuť vypozorovat si vlastní zjištění.

Pawlisman
25.09.2014 5 z 5

Doporučení nelhaly. Myslím, že ve svém oboru je tato kniha skutečně skvělá a sedí. Je třeba doporučit.

Etiopanka
22.04.2014 5 z 5

Dobře popsaná a vysvětlená charakteristika slunečních znameních se zajímavými citáty z Alenky

veru.nika
02.07.2013 5 z 5

Výborná kniha o znameních zvěrokruhu. Občas se děsím, jak to dokonale sedí. Je výborná a spoustu ze z ní člověk dozví o sobě a svém okolí.

Sluncie
06.03.2013 5 z 5

Souhlasím!!Tohle je nejlepší kniha o slunečních znameních!!!Moc a moc mi pomáhá porozumět sobě i ostatním.

St. Jimmy
14.12.2012 5 z 5

Tohle je moje Bible zvěrokruhu. Nejen že spousta věcí zde uvedených prostě "sedí", ale je to napsáno i velmi zábavně, díky čemuž jsem se při četbě ani na chvíli nenudil. Navíc jsem zde neměl ani na moment pocit, že by mi bylo něco vnucováno, či vštěpováno stylem "Štíři jsou zločinci a Ryby pláčou". Žádné takové škatulkování zde nenajdeme, vše je popsáno spíše v obrysech a autorka nikdy nevylučuje výjimku. Zkrátka skvělá a zábavná kniha.

mončičáček
15.05.2012 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka o znameních zvěrokruhu. Je v ní spousta pravdy a navíc je napsaná vtipně :-) Listuju a čtu si v ní často a ráda....

lucifrid
20.04.2012 5 z 5

Jedina a prava kniha o znamenich. Velice vtipne napsana a pravdiva :).

Calzedonka
18.02.2012 5 z 5

Knih o znameních jsem četla celkem dost a je jen jedna, která předčila všechny ostatní a je to právě tato. Je napsaná velmi čtivě a vtipně, že pokaždé, když dočtu některé znamení, tak mě mrzí, že toho není víc. Vřele doporučuji každému, kdo se aspoň trochu zajímá o znamení.

vesirena
01.02.2012 5 z 5

Nádherně napsaná kniha- svižně a s nadhledem, jednotlivé rysy povahy jsou popsány s mírnou nadsázkou...ovšem velice trefně a každý se alespoň v něčem pozná.

Že je to kniha opravdu dobrá, o tom svědčí i množství nevrácených zapůjčených výtisků...ano, v dobré víře jsem ji také půjčila a teď vlastním již druhou...je to kniha, která by mi opravdu chyběla.

Ještě na doplnění, je to kniha dobrá i pro běžné čtení, pro lidi, kteří se astrologií nezabývají...pro pochopení sebe i druhých...*****

horoskopy astrologie zvěrokruh

Linda Goodman (p)