Slepý instinkt

Slepý instinkt https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157173/bmid_slepy-instinkt-evs-157173.jpg 4 124 124

Horký letní den. Ve zpustlé zahradě sedí na houpačce malá dívenka. Vše kolem září barvami, ale ona je nevidí – je slepá. Zato však zřetelně cítí, že se někdo blíží: člověk, z něhož vychází zlo. Pokusí se utéct – marně… O řadu let později zavolají komisařku Franzisku Gottlobovou do ústavu, z něhož zmizelo děvčátko. Je rovněž slepé. A po pachateli ani stopy...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Blinder Instinkt , 2011

Marktis
22.04.2017 5 z 5

Opravdu uvěřitelný příběh.
Les tisíce nožiček....já bych se do něj dostat nechtěl!!

Mark.
06.04.2017 5 z 5

Napínavé a strhující. Hojně doporučuji

Domca1
06.03.2017

Veľmi ľahko čitateľná kniha, vyvážene skombinované vyšetrovanie s osobným životom hlavných predstaviteľov. Striedajú sa pohľady zvráteného páchateľa, vyšetrovateľov a obete, takže dej ubieha svižne. Na konci nechýba napätie a menšie prekvapenie.
Možno by som uvítala trochu hlbšie vykreslenie charakterov, viac ísť do psychiky. Napríklad len ťažko som sa vedela vžiť do komisárky Franzisky. Naopak Maxa vykreslil autor výborne, ten sa mu "podaril". Ostanem však pri piatich hviezdičkách, kniha si ich zaslúži.:)

Lenka40
05.10.2016 4 z 5

Velice pěkný thriller. I když se hned od začátku něco děje ,měla jsem problém se do ní začíst. Ale vydržela jsem to a nelituji toho . Je to velice zajímavý příběh s koncem , který mě překvapil . Jestli vyjde další kniha od tohoto autora ,tak si ji ráda přečtu.

fis.rena
14.07.2016 4 z 5

Pěkné,pěkné...děkuji autorovi za to,že mě svrbělo celé tělo při zmínce těch parádních pavoučků :D brekeke...teď se pořád ohlížím.
Příběh krásně plynul,čtení byla radost a u mě obrovské nadšení a pískot díky "frajerovi",který kousnul tváří v tvář. Tyhle potvory zbožňuji.

adelinka
24.06.2016 5 z 5

veľmi rýchle čítanie, keďže dej je napínavý.....zmizne slepé dievčatku, ale únoscu sa nikdy nepodarilo nájsť. Po desiatich rokoch zmizne znovu malé slepé dievčatko, aj podobou ako to prvé. Začne sa pátrať........a ako to skončí, tak tak by som to teda vôbec nečakala.....

Radzha
12.05.2016 5 z 5

Po knize jsem sáhl na slepo a nelituji. Super název, super obálka, super čtení.
Kniha se mi četla jedna báseň. Skvělá zapletka i hlavní postavy a jejich charaktery. V některých částech jsem hltal každé slovo. Nebyly tu ani pasáže, které by mě nudily.
Jediné, co bych vytkl je závěrečná stránka, která se mi na jednu stranu líbila, ale když se podívám zpětně, tak se mi zdá sice pěkná, ale přehnaná.
Celkově ale knihu hodnotím na jedničku a rozhodně člověk nelituje, když si jí koupí.

TessaJean
08.05.2016 5 z 5

Precteno za dva dny!! Uzasna, nepopsatelna kniha, ktera vas nepusti do sameho konce. :)

error555
28.04.2016 5 z 5

Brilantne napsany thriller. Vsem, jen mohu doporucit.

dominika2585
06.09.2015 4 z 5

Ze začátku mi v knížce vadilo přeskakování z děje do děje, několikrát jsem se i ztratila, a nevěděla co zrovna čtu. Ale s každou další stránkou jsem se čím dál více dostávala do děje a nelituji toho. Byla to moje první knížka od tohoto autora, ale určitě ne poslední. Určitě doporučuji :)

Space.Junkienka
13.01.2015 3 z 5

Super děj, zápletka i rozřešení. Za mě tři hvězdičky, jelikož to není bomba, ale rozhodně se výborně čte a doporučuju pro dlouhé cestování :).

silazwyku
16.11.2014 4 z 5

Trochu mě odradilo, ještě nedávno průměrné hodnocení tady na webu. Ale pomalu to jde nahoru, zaslouženě.
Příběh je silný, napínavý - doporučuji :-)

jarin58
12.07.2014 5 z 5

Skvěle napsaný nervák s dojemným koncem.

Luca287
04.01.2014 5 z 5

Výrobná detektivka... pavouci mi tak nevadí...spíš zvrácenost pachatele, který si vybírá nevinné oběti... - slepé... ale přesto super..přečteno jedním dechem...

Kodetka
03.01.2014 5 z 5

Výborná kniha od začátku do konce. Napínavé, dějově plné, zamotané. Také jsem byla ráda za konec. Po dlouhé době spisovatel, který má dobré srdce.:-)

šipek
29.11.2013 5 z 5

Tak se mi do této knihy moc nechtělo dle hodnocení, ale udělal jsem dobře ,že jsem se do ní pustil.Super kniha přečteno jak se říká jedním dechem,vřele doporučuji.

ina77
11.11.2013 4 z 5

Až na ty hady a pavouky,skvělá detektivka s neuvěřitelným koncem!

bbara155
26.08.2013 odpad!

Hnusné. Já ráda čtu knížky napímavé, tajuplné i děsivé, ale nesnáším perverze, mučení a detailní popisování zvráceností. Tenhle druh knih opravdu není pro mě.

skulenka
29.07.2013 4 z 5

Psychologický příběh s neobvyklým tématem - psychopat věznící slepé rusovlasé dívky. Jeho pasti jsou dokonalé, policie je na správné stopě a díky svým znalostem zachrání svou kolegyni - trochu náhodou se jeden z policistů vyzná v exotickém hmyzu... Čtivé, zajímavé, s překvapivým koncem.

jasmína
09.07.2013 3 z 5

Mně se tato detektivka líbila hodně ze začátku, přeskakovala jsem pasáže o hadech, ale jinak špatná není, ale přesto jsem čekala víc. Jsem ráda ale za ten konec, pořád jsem tak nějak v něj doufala :)

zlo slepota ústavní výchova zmizení dětí

Andreas Winkelmann
německá, 1968