Slepičí polévka pro duši

od:

Slepičí polévka pro duši

Příběhy o naději, uzdravení a odvaze vykročit správným směrem. Bojujete vy nebo někdo z vašich blízkých s nějakou závislostí? Procházíte těžkým obdobím a hledáte inspiraci nebo posilu? V této knize najdete zdroj moudrosti a povzbuzení. Lidé, kteří už svou těžkou situaci zvládli, měli odvahu, aby svůj příběh vyprávěli v této... celý text

Příběhy o naději, uzdravení a odvaze vykročit správným směrem. Bojujete vy nebo někdo z vašich blízkých s nějakou závislostí? Procházíte těžkým obdobím a hledáte inspiraci nebo posilu? V této knize najdete zdroj moudrosti a povzbuzení. Lidé, kteří už svou těžkou situaci zvládli, měli odvahu, aby svůj příběh vyprávěli v této knize. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/1285/slepici-polevka-pro-dusi-1285.jpg 463
Série:

Slepičí polévka (2.)

Originální název:

Chicken soup for the Soul (1993)

Žánr:
Literatura světová, Povídky
Vydáno:, Columbus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
DickBach
27. února

Přeslazené, pohádkové a jaksi... neskutečné. Název obsahu skutečně odpovídá. Je to taková oddechová slepičí polévka, která chvilku zahřeje, ale pak musíte zpátky do reality... :o)

Swahill
20.04.2016

Knihu jsem nedočetla, pro mě moc přeslazené a prvoplánové..

radus
19.09.2015

Tak nějak nevím jak tuhle knihu shrnout. Ze začátku se mi líbila, postupem času jsem byla přesycena těmi příběhy s dobrým koncem a cítila jsem, jak autoři čím dál víc propagují svoje semináře a přednášky. Je to knížka, která se nedá číst najednou, stačí pár kapitol a mezi tím si přečíst něco jiného.

Mishell14
30.01.2015

super kniha která opravdu pomůže se zamyslet nad životem

tonda0
21.10.2012

Vzpomínám si, že v době svého vydání to byl opravdu bestseller. Popravdě řečeno, moc to nechápu. Ano, příběhy jsou hezké, občas některý pohladí a zahřeje. Na můj vkus nemají dostatečnou hloubku jakou jsem čekal podle "humbuku" kolem této knihy. Jsou to takové jednohubky. Na chvilkové odreagování - ano tento účel splní. Víc od ní nečekejte. A víte co? Vlastně ano. Polévka co trochu zahřeje a trochu posílí. Trochu.