Slepice v Africe

Slepice v Africe https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255088/bmid_slepice-v-africe-DCP-255088.jpg 5 6 4

Knížka hravé poezie nejen pro děti je pozoruhodná především skutečností, že autorce překvapivě nápaditých a vtipných básniček je teprve jedenáct let... Nela Fialová už má ovšem za sebou řadu úspěchů v mnoha literárních soutěžích, které dokázaly, že smysl pro hledání neotřelých rýmů, přirozený rytmus veršů a schopnost budovat příběhy na malé literární ploše jsou jí dány už od malička. Sbírku básní o zvířatech i domácích a školních radostech a strastech doprovázejí ilustrace mladého výtvarníka Miroslava Hoštičky a neotřelá grafická úprava.... celý text

tootsie
18.07.2019 4 z 5

Pekné rytmické básničky pre deti. Občas ich čítam svojmu štvormesačnému synovi a on sa na mňa smeje, tak aj jemu sa asi páčia :) Moja obľúbená je "Bobr a kobra" tú už viem aj naspamäť.

Může kobra

pak si schrupne.
Vzbudí se až ve středu.

eva0608
18.08.2016 5 z 5

Dnes jsem ji koupila svým dětem a až poté jsem zjistila, že autorkou je desetiletá (no dnes už jí je asi 12) holčina - cestou v tramvaji jsem její říkanky četla a lidé po mě pokukovali, jelikož jsem se místy musela smát i nahlas! Vřele doporučuji! Pro děti super a pobaví se i dospělý!:-)))

Pivísek
02.03.2016 5 z 5

Pecka, dávám palec hore a doporučuji! :o)

TerJac
30.07.2015 5 z 5

Na to, že je autorkou 10 letá holčina dávám palec nahoru. Básničky mě mile překvapily a některé velmi pobavily. Určitě některé i využiji ;-)

Autorovy knížky

Nela Fialová