Náměsíčná

Náměsíčná https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352800/mid_namesicna-9HY-352800.png 3 59 25

Krásná Annalee Ahlbergová zmizela. V noci odešla z domu a zůstal po ní jen útržek noční košile na větvičce uschlého stromu u řeky. Městečkem se šíří strach a fámy. Stala se obětí zločinu, nebo opustila manžela a dvě dcery, aby mohla začít jiný život? Její rodina však ví, k čemu došlo. Není to poprvé, co se Annalee vydala na bizarní noční výpravu – je totiž náměsíčná. A není to poprvé, co se kvůli tomu ocitla v ohrožení. Její starší dcera Lianna má dosud v živé paměti, jak matce zabránila vrhnout se z mostu do řeky. O náměsíčnosti ví své i detektiv Gavin Rikert, který zmizení vyšetřuje. Snad právě to na něm Liannu přitahuje – ale co všechno ho vlastně spojuje s Annalee? A kdo ještě před Liannou ukrývá tíživá tajemství?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Sleepwalker , 2017

Michaela91
05.09.2017 3 z 5

Závěr ten měl alespoň trošku spád a nečekala jsem takový konec. Jinak byla kniha pro mě zdlouhavá a musela jsem se docela nutit do čtení. Rozhodně jsem čekala něco jiného. Čekala jsem napětí. Bohužel mě kniha docela nudila co se týče příběhu. Poznatky o náměsíčnosti se mi naopak líbily, protože jsem i já bývala jako dítě náměsíčná.

simika
05.09.2017 2 z 5

Celou knihu jsem bojovala s tím, že knížku odložím. Rozvláčné popisy, pomalu plynoucí děj, v podstatě žádný příběh, kromě úvodního o ztracené matce... Nechytlo mě to a ani závěr to nezachránil...

Danago
19.08.2017 3 z 5

Tak já bych tuto knížku rozhodně nezařadila jako mrazivý psychothriller. Knížka je hodně psychologická, ale než thriller mně přišla spíš jako psychologický román. Proto jsem celkem zklamaná. Knížka je pomalá, rozvláčná většinou chybí napětí. Poznatky o náměsíčnosti , ale pro mě byly naprosto nové a neznámé. Hlavně náměsíčný sex mě celkem šokoval. Autorka čerpala u specialistů na náměsíčnost, takže tento směr příběhu byl inspirován skutečností. Konec příběhu mě překvapil a celou knížku postavil do trochu jiné roviny.

Ivuska.09
17.08.2017 3 z 5

U této knihy jsem byla trochu zklamaná z toho, že jsem se zase tolik nedozvěděla o náměsíčnosti hlavní hrdinky. Předpokládala jsem, že to bude více o hlavní hrdince, která je náměsíčná - více jejích pocitů. Nicméně po dočtení knihy jsem pochopila, že to takhle prostě muselo být. Takže ve výsledku poměrně čtivé a zajímavé.

peko
01.08.2017 2 z 5

Nemrazilo mě, ani jsem nebyla vzrušená ... :-D Atributy psychothrilleru mám nastavené asi jinak, přesto se kniha skvěle četla, zajímavé téma a překvapivý závěr. Za přečtení rozhodně stojí. :-)