Slavnosti fotbalu

Slavnosti fotbalu https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75186/bmid_slavnosti-fotbalu-f2Q-75186.jpg 4 17 5

Historie fotbalových šampionátů od roku 1930 v Uruguay až po jedenácté mistrovství 1978 v Argentině.Kniha je doplněna výsledkovou částí a fotografiemi.

Kabuky
29.05.2022 5 z 5

Doporučuji.

n.ezn.amy
28.01.2021 4 z 5

Kniha, která pojednává o mistrovstvích světa ve fotbale od r.1930 a končí mistrovstvím světa v r.1978 v Argentině, které poprvé v historii vyhrála právě Argentina. Stručně popsané všechny šampionáty, které země se toho účastnily a výsledky, včetně fotografií. Pro mě trochu nostalgická kniha, protože s časopisem a edicemi Stadionu jsem od malička vyrůstal.

ThomasRuhe
26.08.2020 4 z 5

Tuhle knížečku jsem měl už od mala oblíbenou. Líbivá je fotografická část, ale asi nejvíc jsem byl zavrtanej ve statistikách jednotlivých šampionátů...
No a když je na obalu Mario Kempes, tak není co řešit..

RoBertino27
19.08.2020 3 z 5

Tahle knížka byla takovým vstupem do světa fotbalové statistiky. Na Zlatou knihu tehdy ještě nebyly finance, takže jsem vzal zavděk touto - a pak jsem zjistil, že do jisté míry je i lepší co do výsledkového zpracování. Dnes už dávno překonaná, ale tehdy pro fanoušky povinná.

Luigi1
18.06.2020 5 z 5

Kniha je zajímavá a poučná,koho fotbal baví.Jsou zde zaznamenány zápasy které se odehrájy v Uruguayi až po Argentínu.Zajímavé jsou výsladky vzájemných zápasů doplněné krásnými fotografiemy a konečné celkové pořadí Doporučuji

mistrovství světa fotbal, kopaná

1972  89%Zlatá kniha kopané