Slavné romány 20.století- 50 nejvýznamnějších moderních románů

Romány, které jsme chtěli vždy číst, knihy, které hltaly celé generace čtenářů, tituly rezonující v našich uších, i když jsme je dosud nečetli. Joachim Scholl poutavým způsobem provází čtenáře 50 nejznámějšími romány 20. století od Buddenbrookových přes Lolitu až po Generaci X.

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19998/slavne-romany-stoleti-nejvyznamnejsich-modernich-romanu-19998.jpg 4.412
Literatura naučná, O literatuře
Vydáno, Slovart (ČR)

50 Klassiker Romane

Kniha Slavné romány 20.století- 50 nejvýznamnějších moderních románů

medialstar
18.12.2016

Zajímavé čtení o zajímavých knihách a jejich autorech. Prohloubí vaše všeobecné znalosti o knižní klasice. Nerozebírá díla dlouze a těžkopádně. Ocení ji studenti, milovníci dobrých knih i ti, kteří hledají inspiraci k četbě.

adorjas
17.09.2014

Základná encyklopédia pre milovníkov románových klasík. Vďaka tejto knihe som objavila aj romány, ktoré nám na literatúre ani nespomínali.

JeKa
19.07.2013

Rozhodně zde podané informace nejsou vyčerpávající, dokonce se k tomu ani zdánlivě nepřibližují, ale je to dobrý zdroj tipů na zajímavé knihy.

HarryHaller

Ač je prakticky zločinem udělat tak drobný výběr z tak hektického a plodného období, jakým bylo století dvacáté, musím říct, že nebýt této knihy nepoznal bych spoustu skvělých autorů a na seminářích světové literatury bych jen seděl tiše v koutku a ani nedutal:)