Slavné dny 2 : 50 + 2 nových příběhů, které psaly historii

Slavné dny 2 : 50 + 2 nových příběhů, které psaly historii https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355433/bmid_slavne-dny-2-50-2-novych-pribehu-kt-KUF-355433.jpg 5 7 2

Pokračovaní úspěšné knihy "Slavné dny", která vznikla v návaznosti na stejnojmenný pořad internetové televize Stream.cz. I druhé pokračování přináší silné příběhy světových i domácích dějin doplněné o unikátní fotografie, mapy a popisky k jednotlivým událostem.

Red_Fox
28.01.2019 5 z 5

Stejně jako Zunovy Slavné dny na Streamu - skvělé!
Stručně, jasně a výstižně shrnuty vybrané události, které nějakým způsobem ovlivnily nebo formovaly dějiny lidstva. Slavné dny jsou neodmyslitelně spjaty se Zunovým hlasem a já ho slyšela i při čtení. :D

ThePeace135
06.10.2017 5 z 5

Stejně jako u předchozího dílu Slavných dní, i tentokrát nám Pavel Zuna neuvěřitelně poutavou formou přibližuje zásadní momenty české i světové historie. Slavné dny se zaujetím ráda sleduji na Stream.cz a knižní podoba má pro mě jen jedno jediné mínus - chyběl mi prostě podmanivý hlas Pavla Zuny a výborná hudba. I přesto 5*, protože jeho podání příběhů je "krátké", stručné, ale přesto všeříkající a ne nadarmo se jeho videa často používají jako výukové pomůcky ve školách.

Pavel Zuna
česká, 1967