Slasti a strasti života s doktorem

Tato autobiografie rozhodně nezapře spřízněnost s humornými romány autorčiny sestry Betty MacDonaldové. Mary, inspirována sestřiným příkladem, si zaznamenávala své zážitky z manželství a z manželovy lékařské praxe. Na podkladě těchto zápisků pak napsala vtipnou a duchaplnou knihu. Humor a nadhled nad životními problémy, elán a schopnost vybrat si z toho, co každý den přináší, to dobré, jsou hlavními poznávacími znaky této knihy, stejně jako rodiny Bardových....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31509/slasti-a-strasti-zivota-s-doktorem-R7V-31509.jpg 457

The Doctor Wears Three Faces

Humor, Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Vyšehrad, Odeon

haki34

Taková 3,5* by byla akorát...Mary pobaví, ale na Bettynu výřečnost a schopnost popsat jakoukoliv situaci s opravdovým humorem nemá... půl hvězdy k dobru za moji nehynoucí náklonnkost k Bardovic klanu :)

lapagerie
14.05.2017

Vtipne sepsane zazitky zivota manželky lékaře. Pobavila jsem se, i kdyz stale davam prednost Maryine sestre Betty McDonald.

Alma5
12.04.2016

Oddechové čtení, zasmála jsem se, nicméně najdou se tam i dobové zdravotnické prvky, např. kterak jsou matce do porodnice přinášeny cigarety a whisky na přilepšení :)

BUBINA1971
23.05.2014

Úsměvné počteníčko

K.M.
27.02.2014

výborná kniha

Rup
09.11.2013

Pohodové, ale slabé, jaksi rozhárané, bez dějové linky. Mé hodnocení - slabý střed.

anibeni
09.07.2013

Příjemná oddychovka.. místy jsem se fakt nasmála, ale místy mne kniha nudila...

Safienka
17.06.2013

Od knížky jsem čekala něco víc ... místy mě i nudila. Chybělo mi v ní více lidskosti místo kupy lékařských výrazů :-)

valentýna
13.03.2013

Oddechové, místy humorné čtení, které mi však nic jiného nepřineslo a ke knize se již nevrátím.

venbro
02.01.2013

Humorná knížka pro chvíle odpočinku :-)