Slasti a strasti mladého zvěrolékaře

Slasti a strasti mladého zvěrolékaře https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75346/slasti-a-strasti-mla-75346.jpg 4 21 5

Mladý zvěrolékař Grant se v této knize přesouvá na městskou kliniku a věnuje se pro změnu často zhýčkaným, zlomyslným a nezvladatelným, ale vždycky milovaným domácím mazlíčkům. Kromě toho se také konečně snaží najít dívku, která by neváhala spojit svůj život s mužem, pro něhož téměř neexistuje noc bez zoufalých telefonátů bezradných majitelů........ Laskavé, vtipné i trochu nostalgické historky dobromyslného průšviháře si právem získaly své čtenáře po celém světě.... celý text

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Knižní klub , Knižní klub

Still Practising , 2000

knihoun
10.03.2021 2 z 5

Ne, druhý Herriot to není, příliš velký podíl knihy zabírá rozebírání se v osobních problémech autora, a většinou to není podáno tak pěkně, aby to čtenáře zaujalo, pobavilo, nebo naladilo na stejnou vlnu. Když autor nemá ten dar, jako měl Herriot, tak stejná tematika to prostě nenahradí. Nicméně číst se to dá.

ivunk
18.11.2020 5 z 5

Skvěle jsem se bavila. Knižka se mi dostala do ruky náhodou, až pak jsem zjistila že má předchůdce i pokračování, už se moc těším až si je přečtu.

Ishir
09.02.2019 4 z 5

První polovina knihy skvělá, poté jsem knihu přestala tak hltat.

bagel
05.02.2018 3 z 5

Celkem zábavné, ale na Herriota to nemá.

jaja1989
17.04.2015 3 z 5

Od dob Jamese Harriota se s veterinárními knížkami roztrhl pytel, ale tahle se Harriotovi nevyrovna.

zvěrolékaři

David Grant
anglická, 1944
2004  84%Království za veterináře!
2002  82%Utrpení mladého zvěrolékaře
2002  76%Slasti a strasti mladého zvěrolékaře
2003  81%Zvěrolékař na sál!
1999  84%Co všechno se může zvěrolékaři stát